количка Quinny Speedi SX - доволни ли сте?

  • 8 270
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте  Hug
Влюбих се в тази количка http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=25, само леко ме притеснява цената. Моля мамите, които са ползвали такава да споделят доволни ли са от избора си и заслужава ли си покупката?
Какви са предимствата и според вас и какви са недостатъците?
Благодаря ви предварително за помощта, че я сънувам вече, но искам да се убедя още малко да дам толкова пари за комплекта  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Количката е много добра-широка,проходима,удобна.Единствено килограмите й са малко повече-рамата е 12 кг,с кошовете става повече,но това е нормално за този тип комбинирани колички-триколки.Ако трябва да я качваш по стъпала,не е проблем да го правиш на задните й колела,защото е стабилна.Ако сте с малък асансъор,предварително провери дали ще се събира.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 476
Количката е много добра-широка,проходима,удобна.Единствено килограмите й са малко повече-рамата е 12 кг,с кошовете става повече,но това е нормално за този тип комбинирани колички-триколки.Ако трябва да я качваш по стъпала,не е проблем да го правиш на задните й колела,защото е стабилна.Ако сте с малък асансъор,предварително провери дали ще се събира.

много ти благодаря за мнението, и аз видях че е малко по тежичка, но пък ми се стори адски удобна и за мен и за бебчо. Ще погледна какви размери и дават и дали ще се побира в асансьора, че това наистина е доста важно, не ни е особено голям...надявам се да влиза  Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 341
Имала съм такава количка, доволна бях. Количката наистина е удобна, проходима и маневрена. Заслужава си парите.
Ние бяхме с малък асансьор, от тези в панелените блокове. Количката влизаше, имаше и малко място да ми се навре тогавашния дебел задник. Joy
Успех и леко раждане!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
Имала съм такава количка, доволна бях. Количката наистина е удобна, проходима и маневрена. Заслужава си парите.
Ние бяхме с малък асансьор, от тези в панелените блокове. Количката влизаше, имаше и малко място да ми се навре тогавашния дебел задник. Joy
Успех и леко раждане!  bouquet

хахах, много ти благодаря, дано и за моя извън габаритен задник остане малко местенце  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Ползвахме такава количка в пълния комплект.
Маневрена,проходима,удобна,красива.Коша за новородено ми беше най-удобен.Висок,гледаш си бебето,закътан(Лъчезара е зимно бебе).Кошницата за кола също я използвахме както за колата така и за шасито на количката.С него количката е като бонбон Simple Smile
На 5 месеца сложихме дъщеря ми в летния вариант....няма напълно легнало положение,което мисля,че е необходимо за толкова малко бебе.Седналото положение не е никак седнало ,а по скоро полегнало....този вариант на количката няма борд,количката не може да се обърне с лице към майката.Основни недостатъци които за нашето семейство се оказаха решаващи и купихме друга количка.
Успех в избора и не забравяй да провериш дали количката влиза в багажника на колата Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 284
Ние сме вече 8 месеца с такава.

Материята е невероятна, не запарва.Перфектна е за разбити тротоари и симни преспи.
Летния вариант не е тежък никак, с тия големи гуми може да се слизат и качват стълби без проблем.
Наистина няма напълно седнало положение, но не забелязвам да му пречи на детето
Зимния кош може да си вземеш от продавалника, та няма да ти излезе толкова скъпо, все пак се ползва няколко месеца.

Недостатък е че гюрука не е много голям, но един чадър оправя положението.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 476
Благодаря за отговорите   bouquet
Знаете ли къде от София мога да си намеря тази количка? Има ли официален представител или да поръчвам по интернет?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Вносители са Неделчев и Неделчев.Магазин в който продават техните количка е Бебе Нова намира се в Павлово след колелото посока Околовръстното.Имат и магазин в Лозенец,но там адреса не го знам.
С много по-малък избор на тези количка е и детския магазин на ул.Нишава(Южен парк),но може би доставят и по каталог Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 476
Вносители са Неделчев и Неделчев.Магазин в който продават техните количка е Бебе Нова намира се в Павлово след колелото посока Околовръстното.Имат и магазин в Лозенец,но там адреса не го знам.
С много по-малък избор на тези количка е и детския магазин на ул.Нишава(Южен парк),но може би доставят и по каталог Simple Smile

Много ти благодаря за инфото  Hug
Този в Павлово ми е близо, тия дни ще отскоча и направо ще си я взема количката, ако я има налична  Praynig
  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 122
и ние до скоро бутахме такава, страхотна, много много съм доволна
сменихме я със Зап, защото Стефания вече е доста тежка и поне да спестя от кг на количката за моето положение
но спрямо Спидито, Зап-а е като лагерна количка
сега Спидито чака новото попълнение  Peace

# 11
  • Мнения: 585
Ако толкова те притеснява цената, в момента в Продавалника се продава една втора употреба за 250 лв, изглежда доста запазена, синя, много хубав цвят, както и син кош Дриими за 190 лв на два месеца, направо нов; ако не си бях взела скоро Куинито не бих се поколебала, погледни ги. Кошът също е син, същия цват.
Иначе аз си я купих и чакам с нетърпение да я бутам, много лесно върви, така че килограмите и не са проблем, стига да не се налага да я вдигаш много разбира се Simple Smile

Иначе има магазин срещу Хемус улицата която върви към квартала, аз оттам си я купих Simple Smile
640 количката и 385 коша

Но пак ти казвам, погледни тези в Продавалника, аз така си взех кошчето за кола и съм възхитена от състоянието му, а цената е с над 100 по-ниска Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
Мерси, аз гледах и в продавалника офертите, но в последствие реших, че предпочитам да си взема нова, а и точно в лилаво ми хареса, ще си угодя и на цвета поне  Laughing
А и с толкова позитивни мнения и хвалби очевидно си заслужава парите  Peace
Във Варна цената дори беше малко по ниска, количката пак толкова, но коша за 345 лв. продаваха. Но ако има моя цвят в магазините, към които ме насочихте взимам и няма да му мисля повече  Hug

# 13
  • Мнения: 585
Ами да ти кажа, цветовете от тазгодишната колекция са просто трагични, аз затова и в крайна сметка си купих чената. Но ти ще огледаш и ще си решиш, в никакъв случай обаче не избирай по каталог, защото нямат много общо.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 476
аз на живо я харесах толкова, по каталог и зелената ми хареса, но не съм я виждала нея. Благодаря ти   bouquet

В магазина, където я харесах ми споделиха, че тяхна клиентка си била поръчала и борд за тази количка онлайн от чужд сайт, някой има ли идея дали е възможно или пък от къде?   bouquet

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 20:43 от jijibiji

Общи условия

Активация на акаунт