яде само хляб на яслата

  • 717
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
момичета,помагайте, дайте акъл
от 2 седмици дъщеря мие на градина.тя е на 2,1г и за пръв път е без мен.прие добре градината. за нас е трудно,защото е частна,но ннямаме др вариант. мисля,мисля,убеждавам тати,че дори да е трудно е мн по-добрият вариант и е най-доброто за детето.май се отплеснах..
на 3-тия ден се разболя и си я държах вкъщи за лечение. пуснах я в понеделник(този). няколко дни ми споменаваха възпитателки и пр,че малката не ИСКАЛА да яде супа и готвено,десерти,а само хляб. днес е 2-ри ден вкъщи и ми излезе няколко пъти с този номер,но аз бях категорична,че няма да яде хляб и ако не иска ядене ще седи гладна. и си яде детето.
на тях явно им е по-лесно да си я оставят да се тъпче с хляб!притеснява ме!
какво да правя? да говоря ли с тях(няколко пъти им намекнах,но не ме взеха на сериозно)?скандал ли да вдигна(не съм такъв човек)?за нас са мн пари и искам поне малко внимание да й отделят,а не да я оставят да прави каквото си пожелае!

# 1
  • Мнения: 9 814
Скандал и да вдигнеш не е от полза за детето.
По-добре се опитай да проведеш чисто човешки разговор с персонала, че се притесняваш от това, че детето ти яде само хляб.
Все пак сигурно даваш луди пари за тази частна ДГ, би трябвало първо храната да е по-вкусна отколкото в държавната и второ, да имат повече индивидуален подход към детето.

# 2
  • Мнения: 114
и аз смятам,че от скандал полза няма,а не съм и такъв човек.няколко пъти споменах за това пред персонала,но казаха,че някой ден щяла да се научи и супа да яде newsm78
не е някаква огромна сума таксата,но за нас си е множко. другият ми вариант е да оставя детето при свеки на 500 км(имам наблюдение от детето на зълва ми,гледано там- не съм очарована ) и не МОГА да се отделя от детето си Cry.
няма вариант да я дам на държавна ясла)-там поне бих се примирила-малко пари,мн деца оставят ги всеки да се спасява по единично.
тук таксата си е доста,децата са 8-9 с 4-5 възпитатели(собственици).надявах се на малко повечко грижа от тяхна страна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт