Молив за очи

  • 2 026
  • 26
  •   1
Отговори
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте,
моля препоръчайте ми молив за очи,който да е траен и да не дразни очите(аз съм с очила и много лесно ми се дразнят очите).

Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Chanel имат водоустойчив автоматичен обаче,за коя част на окото ти е нужен вътрешна или външна?

# 2
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
И за двете.За дневен грим предпочитам спирала и молив и затова искам нещо хубаво.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 110
значи на Шанел автоматичния е водоустойчив,другия той си е обикновен пак на шанел молив с острилка си върви аз го ползвам само него мисля че ще ти хареса,мек е лесно се нанася и не се размазва,аз тази автоматичния малко трудно го нанасям

# 4
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Благодаря за отговора!   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 110
о за нищо   bouquet надявам се да съм била полезна пробвай ги някъде,ако не ти харесват нещо ще помисля за друг добър Simple Smile

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм доволна от молива за очи на Мейбълин  Peace

# 7
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Някакви други предложения?

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм доволна от този на Буржоа и мога него да препоръчам. Поне не е скъп и може да го изхвърлиш, ако не ти понесе.

# 9
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Аз съм доволна от този на Буржоа и мога него да препоръчам. Поне не е скъп и може да го изхвърлиш, ако не ти понесе.

Те са няколко вида.Как се казва точно?

Благодаря!   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 292
Харесвам моливите на Deborah. Трайни, наситени и противоалергични.

# 11
  • София
  • Мнения: 901
Аз съм доволна от Лореал, който си се остри, както и от Лумене   bouquet В момента съм с тези двата, предимно от вътре на долния клепач ги слагам  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 215
Миналата зима си бях взела един на Буржоа, кожто не бях забелязаха в магазина че има блестящи частички - в къщи отначало се ужасих като го видях това, представях си го много кичозно. Оказа се обаче, че частичките са съвсем малко и много дискретно озаряват окото и го правят оптически по-голямо - естествено нося го само като вечерен грим, но все пак е супер. Не знам обаче доколко става за чувствителни очи, че моите не са въобще. Във всеки случаj оплаквания от него нямам де.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 765
и аз искам да сменя молива си за очи, но си търся някой който да е по-мек, защото не съм много добре с нанасянето  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 4 177
и аз искам да сменя молива си за очи, но си търся някой който да е по-мек, защото не съм много добре с нанасянето  Rolling Eyes
Вземи се на Ейвън-перфектни са и с добра цена. Който го е пробвал, пак си взима-не се размазва, отлично се нанася. Пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт