апарати за дезинтоксикация

  • 5 587
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Чували ли ли сте за апарат за дезинтоксикация-слагаш си краката в един леген с вода,в него слагат електрод/катализатор свързан с апарат и на кръста ти  слагат колан също свързан с апарата.Процедурата продължава 30мин.като водата  в легена става тъмно кафява и  обяснението е че това са токсини извлечени от организма по лимфен път и т.н.не съм запозната някой знае ли нещо повече?

# 1
  • Мнения: 3 312
не съм чувала , но ще ми е интересно да разбера повече  Thinking

# 2
  • Мнения: 43
Чували ли ли сте за апарат за дезинтоксикация-слагаш си краката в един леген с вода,в него слагат електрод/катализатор свързан с апарат и на кръста ти  слагат колан също свързан с апарата.Процедурата продължава 30мин.като водата  в легена става тъмно кафява и  обяснението е че това са токсини извлечени от организма по лимфен път и т.н.не съм запозната някой знае ли нещо повече?

Хаха това много ме развесели !
не е ли опасно за живота? newsm78

# 3
  • Мнения: 468
 Не бях чувала ама потърсих и намерих това: http://www.zdraveya.com/show_comments.php?id=116&pager=1
 На мен не ми звучи много достоверно- да си пуснеш ток и да се пречистиш, ама знае ли човек Thinking .
 P.S. Струва ми се прекалено - дезинтоксикация. Детоксикация е достатъчно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм чувала досега за това  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 388
Да, даже вече съм си правила няколко процедури.
Един приятел се занимава с предлагането им.
20 лв, мисля, че е цената на процедурата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Да, даже вече съм си правила няколко процедури.
Един приятел се занимава с предлагането им.
20 лв, мисля, че е цената на процедурата.


И какво? Какъв е ефекта, какво е усещането, разкажи повечко, pls

# 7
  • Мнения: 9 481
Хм Thinking, интересно.

# 8
  • Мнения: 2 388

Какво да ти кажа. Аз съм скептик към подобен тип неща.
Предложи ми човека и ми направи няколко процедури.
Изслушах с половин ухо какъв е ефекта и колко пъти трябва да се приложи.
Иначе уж отчита разни неща. На един приятел му показа, че имал проблеми с жлъчката.
След няколко процедури, водата изсветлява, което е добър знак. Означава, че организмът ти е детоксикиран.
Това е в общи линии.

# 9
  • Мнения: 231
Наблюдавала съм докато правят такава процедура на един познат, който е доста пълен и това предполага че има доста натрупани токсини. Водата във ваничката стана черна и казаха че това били токсините, но преди това ми стори че сложиха някакви соли вътре, та де да знам истина ли е това newsm78

# 10
  • Мнения: 151
Моята масажистка предалага такова чудо. Последния път като ходих при нея ми го предложи. Според цвета във ваничката /слагат се някакви соли и те извличали токсините/ се определя къде има токсини и къде е проблема в организма.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 423
palavata, благодаря.
Абе и мен нещо ме кара да им нямам вяра, но ми стана интересно. Не мога да си обясня механизма. Допускам обаче, че е приятно и отпускащо, ей така от глезотия да си го направи човек.

# 12
  • Мнения: 3 459
Това ми звучи зловещо  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 388
Готино е усещането. Simple Smile Вървят "легенчетата", има интерес към тях.
Колко има ефект наистина, това незнам.

Вече го базикаме моя приятел, че "мие крака". Mr. Green

# 14
  • Мнения: 46
Чувала съм, но съм доста скептична. Спред мен това е поредния номер да ти вземат парите за нищо. Кой знае каква дюзичка има в тази ваничка, която пуска боя във водата и кара хората да се плашат и да вярват, че това са токсините дето им излезли от цялото тяло и то не от другаде, ами през стъпалата  Sick Щуротии  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт