Пирин Фолк 2008 - Фестивала на всеки българин!

  • 2 004
  • 6
  •   1
Отговори
Гледахте ли Пирин Фолк? Какви са впечатленията Ви от него? Кои изпълнители Ви харесаха и кои не?

Вашите коментари и мнения тук.

# 1
  • Мнения: 1 715
Гледах го и много ми харесаха


Росица Пейчева-Майчина молитва


Ивелина Иванова и Цонка Манолова-Сестрице мила

Днес 07.09.2008 в 11.00 ч. в пресцентъра на "Пирин фолк" в Интерхотел Сандански  бяха обявени всички награди по регламента на фестивала.

Награда за изпълнителско изкуство

1. Ана - Мария - 85 т.
2. Зоран Настов - 83 т.
3. Христо Косашки - 80 т.

Награда за нова авторска македонска песен

1. Росица Пейчева 183 т.
2. Здравко Мандаджиев -173 т.
3. Ивелина Иванова и Цонка Манолова – 168 т.



Награда на публиката за песен - Румина
Награда на публиката за изпълнител - Марияна Тодорова

Награда на община Сандански -  Гоце Арнаудов

Награда на Министерството на културата за авторска песен - Деня Пенчева
Награда на Министерството на културата за изпълнител - Ива Давидова
Награда за дебют - Катя Спасовска

Специална награда за принос в развитието на „Пирин фолк” и българското танцово изкуство – ансамбъл „Чинари”.

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 18:24 от valq_78

# 2
  • София
  • Мнения: 221
Много интересно заглавие. Никой няма , ли да спретне  фестивал за нас , които не слушаме чалга.? Grinning

# 3
Много интересно заглавие. Никой няма , ли да спретне  фестивал за нас , които не слушаме чалга.? Grinning

Фестивала е за фолклор.

Ето едно изпълнение, правете си изводите.


http://www.vbox7.com/play:55a825d7

# 4
  • София
  • Мнения: 221
Много интересно заглавие. Никой няма , ли да спретне  фестивал за нас , които не слушаме чалга.? Grinning

Фестивала е за фолклор.

Ето едно изпълнение, правете си изводите.


http://www.vbox7.com/play:55a825d7
Истински, автентичен и необработен фолклор, права си Grinning. Аз си захвърлям специализацията по етнография и фолклор, тези тъпи професори  не знаят  що е фолклор.. Не се сърди ама това НЯМА  абсолютно  нищо общо със фолклора  на област Македония и каката със силикона ...уф  не ми се коментира даже.. Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 22:19 от dmaria

# 5
Много интересно заглавие. Никой няма , ли да спретне  фестивал за нас , които не слушаме чалга.? Grinning

Фестивала е за фолклор.

Ето едно изпълнение, правете си изводите.


http://www.vbox7.com/play:55a825d7
Истински, атнентичен и5  необработен фолклор, права си Grinning. Аз си зафвърлям специалицацията по етнография и фолклор, тези тъпи професори  не знаят  що е фолклор.. Не се сърди ама това НЯМА  абсолютно  нищо общо със фолклора  на област Македония и каката със силикона ...уф  не ми се коментира даже.. Simple Smile

И по-добре не коментирай, защото не те бива. Това е песен на 20 години от македонския край  и е доказала качествата си. Певицата също. Със здраве!  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 221
Много интересно заглавие. Никой няма , ли да спретне  фестивал за нас , които не слушаме чалга.? Grinning

Фестивала е за фолклор.
Ха. ха не си познала ще си  коментирам където и каквото искам. Една  песен за дса е автентичен  фолклор  трябва да е на много, ама много повече  години. И обикновенно  няма автор защото, автор е народа и композитор защото  композитор е  пак , той народа. А  фолк."звездите" не  коментирам . защото честно казано,  не  слушам така музика, но тази  е умопомрачителен талант Laughing

Ето едно изпълнение, правете си изводите.


http://www.vbox7.com/play:55a825d7
Истински, атнентичен и5  необработен фолклор, права си Grinning. Аз си зафвърлям специалицацията по етнография и фолклор, тези тъпи професори  не знаят  що е фолклор.. Не се сърди ама това НЯМА  абсолютно  нищо общо със фолклора  на област Македония и каката със силикона ...уф  не ми се коментира даже.. Simple Smile

И по-добре не коментирай, защото не те бива. Това е песен на 20 години от македонския край  и е доказала качествата си. Певицата също. Със здраве!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт