Блокиран телефон? ПУК код

  • 56 008
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 488
Направих голяма глупост и блокирах телефона  Embarassed сега ми иска ПУК код, в сервиз ли трябва да ходя или има и друг начин  Confused

# 1
  • Мнения: 1 671
Никол, пазиш ли си пластината, на която ти е била сим картата?
Там след пин кода има и пук код.
Иначе може в сервиз да ти помогнат.

# 2
  • Мнения: 46 488
Това е на картата, аз мисля, че блокирах самия апарат Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 435
Щом иска ПУК напиши този от пластината на картата,ако я пазиш.Пазиш ли я?

# 4
  • Мнения: 3 423
Е, отвори си документацията и прочети.
Дано не си изхвърлила всички бумаги.
Блокирала си навярно само картата, споки.

# 5
  • Мнения: 183
И на мен ПИН и ПУК са ми един до друг на пластината от картата. Ако не става от там, варианта наистина ти е сервиз. Успех

# 6
  • Мнения: 46 488
Търся ги, не са изхвърлени със сигурност, но докато ги открия Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 435
Търся ги, не са изхвърлени със сигурност, но докато ги открия Rolling Eyes

На мен ми се е случвало,картата ми беше на мтел,и я занесох там,за минутка го оправят.Трябва да идеш в магазина на оператора на когото си клиент.

# 8
  • Мнения: 46 488
Slav4e_Av4e, ти апаратът ли беше блокирала или картата?

# 9
  • Мнения: 2 160
Блокира се картата, не и апарата!!!

# 10
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Преди време моят мъж беше блокирал телефона си и искаше Пук-код,който бяхме загубили,та се обадихме от друг телефон на оператор,обяснихме случая.След около 2 часа ни се обадиха и ни дадоха Пук-код и готово.

# 11
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, ти апаратът ли беше блокирала или картата?


Вече са ти отговорили,за блокирането-карта се блокира.Затова и ПУК кода се дава  с картата.Наистина,вънни на оператор.

# 12
  • Мнения: 404
моя приятел си беше блокирал картата.обадихме се на оператор от моя телефон и веднага ни продиктуваха пук-кода.само трябва да имаш точните данни на човека,на чието име се води картата.успех

# 13
  • Мнения: 2 792
 Димана и Момчил неколкократно са го правили този номер, вкарат по 3 пъти грешен ПИН (упоритички са ми знам, на мама ангелчетата) и картата се блокира. ПУК-а аз им го вкарвам.

# 14
  • Мнения: 46 488
Благодаря ви  Hug
От Мтел дадоха ПУК кода Simple Smile

Блокира се картата, не и апарата!!!

Така се оказа да, но в един друг офурм ми излезе стара тема, в която пишеше, че може да се блокира апарата и после само в сервиз с кабел се оправял, затова питах Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт