Засилено и воднисто течение в 9-ти месец

  • 9 429
  • 13
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 47
Вече сме в девети месец с бебчо,но много се притеснявам за това мое течение,което си е като водичка.Бельото ми е постоянно мокро.Ходихме на доктор,кудето ме прегледаха за разкритие-нямам все още,гледаха ме и на видеозон-води в норма.Незнам вече какво е това течение?Ало някои е имал такова ,моля да ми пише поне да не се притеснявам.Благодаря!!!!!!

# 1
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Аз имах такова почти от петия месец. Притесних се сериозно, въпреки че ми казаха че водите са в норме. Направиха ми микробиология на течението и си се оказа просто засилено течение. Дано и при теб е така  Praynig!
Казаха ми, че ако задържаш течности, както беше при мен, е много по-силно това иначе нормално течение  Peace!

Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 262
Направи си микробиология, за да изясниш причините. Това си е задължително, ако ще раждаш нормално. Успех, леко раждане и здраво бебче   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 814
Направи си микробиология, за да изясниш причините. Това си е задължително, ако ще раждаш нормално. Успех, леко раждане и здраво бебче   bouquet

 Peace
Може да доведе до инфекция при бебето.

Леко раждане и от мен  bouquet

# 4
  • Varna
  • Мнения: 47
Аз ходя на консултации в "Майчин дом (платени не по здравна каса),но там за микробиологоя не става и на въпрос,дори и сега в 9 месец когато е задължително.Благодаря ти все пак,звучиш ми по успокоително.

# 5
  • Мнения: 1 372
аз също имах доста обилно течение, пуснаха ми микробиология, направиха ми и преглед за разкритие и ме гледаха на видеозон дали всичко с водите ми е в норма. Всичко беше ок, обаче течението си го имаше. След като родих и ми свършиха лохиите всякакви течения изчезнаха.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз имах обилно течение последния месец-всичко беше о.к

# 7
  • Мнения: 17
   

    Аз също откакто влязох в 9-и месец имам такова течение, на прегледите ми казаха, че всичко е ок и че щяло да спре след раждането, затова се успокоих. Така че, не се стряскай Sunglasses, не е нещо неестествено. Желая ти леко раждане и здраво и хубаво бебче  Hug

# 8
  • Varna
  • Мнения: 47
Благодаря на всички ви!!!!!!!!    bouquet

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Радвай се, че го имаш само в 9-ия месец, аз бях тазка през цялата бременност.Хубаво е да ти пуснат микробиология, защото, ако раждаш нормално и има гъбички, може да е опасно за плода.

# 10
  • Мнения: 826
Изчетох много по въпроса и знам, че е съвсем нормално. Ако все пак се притесняваш отиди на лекар. Успех Peace

# 11
  • Мнения: 264
И аз имах течение, даже почти през цялата бременност. Направиха ми микробиология и ми изписаха полижинакс. Така, че може да си пуснеш едни изследвания.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
Всъщност авторката на темата вече е родила. Grinning
Честито бебче, да ти е живо и здраво.  bouquet

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Кой ги вади тия ретро теми Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт