Февруарки на отчет, трупат темички наред

  • 12 094
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


 



Ние сме 111 бъдещи мами, очакващи 112 големи наслади


Ще си имаме 15     и 8  

Очакваме още 89 сини и розови гащи да станат скоро ясни


 


PIS74f stork-boy   



emym
Мартеничка




petrova_hg
kuco_pate
lukrecciana
  stork-boy 



Rylie
carbo
Mia66
toni_83
бульовче
  stork-girl



marmotka
Anita27
viev_3003
stork-girl



Qnush
pretty
stork-boy
SvetliD



В_Н_Л
dari_sari
cutesmallcat
shonita
dafinka ivanova




bobsi
naiema
antoshka1101
stork-boy
gerganaj1  stork-girl
dorabella stork-girl
Савина1 stork-boy
larakroft1 stork-boy



krassina77 stork-boy
vessito75
vilin
РЕД
vivi mm




niunia
iva_angel




MamaZ  stork-boy
hetera



 
tutubutu
Gall78
  stork-boy
dessita_i
v.pluemper
  stork-girl



konikonkoni
Radolinka
marin4e
Марго




26
yanast
Svetla70
Asprona
^desika^
stork-boy
m.mega



Янита
толо
stork-girl
dida_p
Galiva
zitka
mamuri
zlatina_1982
mecholana



geri_kkoleva  stork-boy
малката бухтичка stork-boy
Рися
Celina




Rumyana




Албена13
bibi_iv
riccie




vesves
ladymax
siqnie




inesita



mother-of-pearlS  stork-boy
zabche stork-girl
achko
Darima
blueberrygirl

duffy
*hope
Жълтият Ламтурник




hamelionche
radka80
tortuga
stork-boy
werata  stork-boy



Daya9 stork-girl
dideroncho
sve82





zorata
anelll




Дики



dessi06
lucinda
tesori




nejno_cvete



MayaG
MiraDiva
nerkova
sreburna




Jessika123
Linkata
ioli
k.penkova
sweetylady




sweetylady
Deskata



Мами, чийто термин все още не е определен:
Jennie
akinoreV
kokonut
Baby_02_09
Зюмбюла
cecii
NIKOL-ASY
ratbaq




  АЗ СЪМ БРЕМЕННА


Предишни теми:

Полезни сайтове:

Календар на бременността по седмици
Какво да правим с домашните любимци, ако чакаме бебе?
http://www.zachatie.org/
Лошото настроение през първото тримесечие на бременността
Четвърти месец
Четвърти месец
Перфектна мама
Виж своето бебе
3D календар
Таблица на размерите на бебето по седмици
Още един календар за бремеността
Прегледи и изследвания при бременост
ХЕМАТОЛОГИЧНИ ПОКАЗАТЕЛИ
http://www.mamaibebe.com/?id=158
БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ
Покачване на теглото по време на бременност
Тегло по време на бременност
Напълняването по време на бременност
Калкулатор за теглото по време на бременност
Магнезий-минерал с важни задачи
Най-важните минерали за вашето дете
Ултразвуков скрининг за откриване на вродени малформации
Електронен дневник - календар за бъдещи родители
Дневник - календар за бъдещи родители PDf
Информационна брошура за всички бъдещи майки от кампанията на Ев … „Ние чакаме бебе”
Брошура – Имунизационен календар
Брошура –  “АЗ ЩЕ СТАВАМ МАЙКА" ПО ПРОГРАМА НА НЗОК &q … О ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ”
Брошура - ОТ "О ДО 18"  ПО ПРОГРАМА НА НЗОК “ДЕТСКО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ” 





Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Таблица на НЗООК
НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетение за бременност и раждане
Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност


Дрехи за бъдещи мами


Дрехи за бременни Миа
Дрехи за бременни Конти
Дрехи за бременни Охрид
Магазин 9 плюс
Магазин LaRedoute-FR
Дрехи за бременни Рени Фешън
Дрехи за бременни Мис Макси

Албумчето:МАМИ ФЕВРУАРКИ 2009
user: fevruari09
pass: питай на лични някоя мама     bouquet

За розово или синьо щъркелче ПРОСТО напиши до името си:
stork-boy  :stork- boy:  или stork-girl  :stork- girl:    - без интервали!!!


ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:


1."Бебочета красиви, в коремчета на маминки нетърпеливи, ритат и играят, но до февруари ще изтраят"-от мама bibi iv
2...................................................................................................
3...................................................................................................

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 15:07 от february09

# 1
  • Мнения: 139
Eй веднъж и аз да съм първа!!!

Мерси Rylieр, страхотно оформление! Ще добавиш ли и линкчетата с полезните теми Praynig


И нали съм си шматка - ДАРИМА, мила ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Пожелавам ти да си много щастлива, усмихната и ведра, едно хубаво и здраво бебче през февруари и любяю татко, който да ти помага и подкрепя!


 

# 2
  • Мнения: 233
Райли, страхотно се е получило, мила! само че са изчезнали линкчетата за четене... Thinking
браво на пазарувалите - аз нещо не успях да се преборя с жегата и си седях вкъщи. само до магазина и аптеката се разходих...
Деси, и аз съм си набелязала Mothercare и Noppies, но знам, че този втория е скъпичък...ама то и в обикновените магазини за бременни най-простичките панталони са по 40-50лв, а хич не са прелест за купуване...както и да е, май ще трябва да се примирим в един момент, че ще даваме повечко парички, ако искаме удобство и красота.
аз мисля да си преобразувам международната дебитна карта, за да мога да пазарувам от Ла Редут. там има доста изгодни оферти, не само за мами, не само за бебета, а и за къщата.

пп аз докато пусна мнението Blush и някой сложил линкчетата Peace

# 3
  • Мнения: 1 795
Да ни е честита и новата тема, мерси Райли  bouquet

Само да те помоля да коригираш термините, мисля, че някъде от 18ти до 23ти има разминаване.

# 4
  • Мнения: 647
Райли благодаря за новата темичка  Hug

Позволих си да добавя някои нещица , които смятам за полезни.

Момичета моето мнение е, че линковете с препратки към статии, магазини, таблици и калкулатори трябва да се копират във всяка тема. Все пак това е полезна информация, която се натрупва и която във всеки момент знаеш от къде да прочетеш. Просто е по-удобно да седи на 1 стр, а не да се ровиш назад в темите, за да го търсиш. Лично аз доста често използвам тези линкове.

А отчета, които си правим за бебчетата мисля, че е по-скоро забавен, така че добавих и него.

Поради тази причина правим темата от общ профил, за да може всеки да коригира и добавя това което му харесва или смята за полезно.

Райли надявам се това да не те обижда по някакъв начин  Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 78
А в новата тема моят термин е изчезнал  Thinking

# 6
  • Мнения: 689
Добър вечер и от мен! Едва ли има някоя мама като мен в събота вечер пред компа, но за съжаление, в момента само това ми е забавлението. Малката е при баба си, таткото гледа мач, а аз се чудя какво да правя. Laughing

# 7
  • Мнения: 139
AAA Dida_p, седи, седи и аз така, в къщи се гледа мач, а на мен ми е скучно и се занимава тук, чета си разни неща и гледам тия смешки:

http://pregnancy.baby-gaga.com/cartoons/cartoon17    Laughing

# 8
  • Мнения: 647
И в къщи се гледа мач, ама аз полежавам малко да почина, че след тоя маратон дет го направих днес корема взе да ме стяга нещо.

Но от време на време се наддигам да хвърля по едно око на форума

riciie - добави си термина в темичката. Трябва само да влезнеш от общия профил и да дадеш на първия пост редактирай. От там нататък предполагам ще се оправиш  Hug

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Честит рожден ден Darima!!! Да си жива и здрава и най-сладкото бебче през февруари  Hug



Аз не съм писала отдавна, защото бях малко отпуска пак и се бяхме отдали с таткото на разходки. Честито на всички мами, които са видяли вече гащите на бебоците, аз се надявам да се похваля на 17-ти.
И аз съм пред компютъра тази вечер, че таткото замина на семинар (банкет)  Laughing

# 10
  • Мнения: 46
Страхотно оформление,но е станало малко объркване в датите с термина след 14.02.,изместени са с 1 ден напред.Някоя мама ще го поправи предполагам,макар,че не е фатално  newsm78.
Аз съм направо шашната,случайно попаднах на белия и черния списък с доктори в Пловдив и останах доста учудена колко мн.жени са недоволни от новата ми докторка,а хвалят стария,от който аз не съм  #Crazy Малко съм объркана ,но мисля да се доверя на приятелката ми,която роди преди 1 седмица здраво дете,тя ми препоръча сегашната.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 73
хЕЙ МАМИ ,МЕН ЗАЩО МЕ НЯМА В СПИСЪЧЕТО  newsm45,АЗ СЪМ ЗА 27 ФЕВРУАРИ.мОЛЯ ДОБАВЕТЕ МЕ И В НОВАТА ТЕМИЧКА. Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 12
  • Мнения: 89
sreburna,аз не разбирам също,но някоя мама ще оправи нещата newsm78 При мен е ОК.
desika,страхотен разбор на магазините си направила!Аз днес не можах да стигна до никъде.Сега се прибрахме от гости при приятели,но нещо не ми се спи.
Голата истина за тези магазини за бременни е,че дрехите, в повечето случаи,изглеждат недодялано,но нали все нещо трябва да се облича.Преди 1-2 седмици си купих дънки от Премаман и една блуза с голяяямо деколте от Noppies.Но дънките са за по студено време...та не ги нося сега.Все ще намерим какво да облечем,но ми се носи нещо по-сладурско....Я по-добре и аз да си лягам Stop

DARIMA,честит празник и от мен!!!

# 13
  • Мнения: 30
Много ви благодаря момичета за поздравленията и хубавите пожелания! Grinning
Днес си изкарах чудесно,видях се с приятелки,с които не бях се виждала от отдавна,ходих на гооолям шопинг newsm59и си накупувах разни неща.Но не за бременни, а така,надявам се есента да успея да ги понося,пък и някои се  растягат,така че....Само една рокличка си взех по така разкроена,но скоро ще й мине сезона.
Ходихме на ресторант,един от лбимите ми,пиинах две-три глътки вино със спрайт-много е приятно!
Та така лежерно мина деня ми.
Бебчето имам чувството ,че го усещам,но не съм съвсем сигурна...А за пола голяяма вероятност е да е момиче!!! Hug Grinning
Но още не е сигурно,защото то много се криеше,така че няма да се добавям в отбора на момичетата за сега.Но мисля,че чувствата ми ще се оправдаят newsm44.
Наистина са объркани датите,но мен не ме бърка,защото моят термин е колеблив,един пут е 14,друг 19,трети път 20 и някой...така че за сега нямам по-така..сигурна дата,но си ме пищете 19.02
Лека нощ на още незаспалите и хубав ден сутринта.
п.с. Мартеничка,обади се на скайпа,вече съм свободна и аз за гимнастиката Wink

# 14
  • Мнения: 1 121
Готово, оправих термините Grinning дано сега всичко е наред!

desika, благодаря за линковете, тъкмо щях да ги сложа, но ти ме изпревари Embarassed определено са полезни Grinning

sreburna, и теб добавих  bouquet

А моят мъж пък спи... ама поне не гледа мачове Laughing пада си по разни филмчета, а от спортовете много обича тенис, също като мен. Тази вечер щяхме да гледаме US open, ама заваля и отложиха мачовете за утре Sad

Май и аз ще си лягам, гледам добре да се наспивам, че от февруари ще се видя в приключение с две малки деца baby_neutral  Crazy Party Tired

Общи условия

Активация на акаунт