89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана

  • 13 102
  • 294
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 521
                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower

Ако някой иска да го добавя в списъка да ми метне едно ЛС! Hug

# 1
  • Мнения: 11 306
Сбъркала си линка!
Заглавието е трепач.
Моля Лиска да даде тон за песен.

# 2
# 3
# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Айде и аз тук Mr. Green Бебета няма май Thinking

# 5
  • Мнения: 166
Хайде и аз в новата тема.
Маймунката вчера отиде на преглед да слуша бебето, да не е решила да остане и да роди в бързината?  Laughing

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Мамуниииииииииииииии..... Laughing

# 7
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Хай  Flutter

# 8
  • Варна
  • Мнения: 153
hi-hi Hug

Хи-хи,Сърфи заглавието е един път newsm10

# 9
  • Мнения: 1 178
Наскоро раzбрах от поzната германка, че вече е демоде децата да ходят по детски площадки. В нашето градче всяка къщи си има подобаващ двор с пърzалка, люлка zадължително, къщичка, пясъчник все по често се срещат и батутите. Децата си имат собствена "детска площадка" вкъщи, канят приятелчета и се zабавляват. Зачудих се това е zащото парковете и полощадките са пълни с чужденци или е нормално zа днешния начин на живот. Вие как мислите?

# 10
  • Мнения: 911
Куку.
Да се zапиша, че ще пропусна още една тема. Започнах работа (смених банката), първият ден беше ужасен, но сега е наистина ок, чакам да стане супер Simple Smile
Намерихме си апартамент точно където исках, на 5 мин. от работата и на още няколко минути от градината на Малик (който свиква доста добре там). И от 1.11. имаме дори целодневно място. Сега остана ремонт и едно последно zасега (надявам се) пренасяне, както и устния, последен (наистина) иzпит и може да се каже, че съм пристигнала в новия лебенсабшнит.
Наzдраве!

# 11
  • Мнения: 1 610
Наздрави Серди!
Коте, Големи филми разигра.Неприязън, страх от чужденците.   hahaha  Joy Мисли като германец , бе, веднага ще намериш логично обяснение. 
Не е предвиден паркинг в близост до детските площадки, те се намират на 500 м от входната врата,  а в двора само му обуват обувките и му отварят вратата. Затова.

Пардон, сетих се , че не си женена за германец. Ще ти заема моя, да не се чудиш кое защо го правят.  Laughing

Да попитам , някой записва ли резултата? Колко на колко стана за газираната и негазираната вода?  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 178
Пардон, сетих се , че не си женена за германец. Ще ти заема моя, да не се чудиш кое защо го правят.  Laughing


да не се отметнеш после  Wink

Серди, наzдраве.....

stilles Wasser (стига ми гаzираната бира)

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Хихих, в Изтока все още децата търчат по площадките, но..стане ли 17.30-18ч. всички се изнасят и оставаме само чужденките  Laughing

.....

stilles Wasser (стига ми гаzираната бира)
И аз тъй, щом ще се прави статистика  Mr. Green
Току виж започне преброяване на фенките на ванилов или шоколадов сладолед Crazy


Честито, Серди!
Вест от Мамунката? newsm78

# 14
  • Мнения: 4 390
Дивиана ни е модераторката, беее....
Ау, това не го очаквах... smile3506 Чак ще взема да се притесня. newsm43

Стана ми интересно... През отпуските си в Бг с модераторките ли си уреждате срещи? Sunglasses Да не би да съм пропуснала някоя важна клауза и аз да трябва да мина през тази контрола? Innocent



Какво ни е на модераторКите? И ние сме хора, бре!
Контролата е пожелателна, не задължителна и най-често дори приятна /да не повярва човек/.  Grinning
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт