Моля споделете за 83 ЦДГ Алиса.

  • 1 268
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте на всички мами,да се похваля днес видях че са ни приели в 83 ЦДГ в Хаджи Димитър.Моля ако някой знае нещо за нея да сподели с мен.Каква е градината,условията в нея,лелките и т.н.Не сам от квартала и се колебая дали да я запиша защото сме от Дианабад,но се и притеснявам ако откажа да не останеме и и без нея.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 588
И ние сме приети там.

Директорката ми се разкрещя по телефона, като човешки се опитах да питам нещо...не знам какво да ти кажа   Rolling Eyes

Има слухове че в квартала там са най - добрите учителки, но само за слухове говоря. Видях новата сграда - супер е отвън, няма ни една играчка в двора обаче, което ме стресна яко...Въобще не можеш да познаеш отвън че това е детска градина, нищо шарено, катерушки, пързалки или каквото и да е, даже надпис няма на вратата.

И аз моля ако някой има лични впечатления да каже.

Надявам се че директорката няма да е в личен допир с децата че както крещи за нищо, малко ще и трябва да подпука по - непослушните с шамари, поне така си мисля...
Надявам се да не съм права. Confused

# 2
  • Мнения: 588
Повдигам темата, моля някой ако знае нещо да сподели.

В градината все още текат ремонти и не се знае кога ще приемат новата първа група.

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте! И моето дете  е прието първа група в Алиса, разбрах че  приема е започнал вече - от 20.10., но ние сме малко болни и не можем да направиме необходимите изследвания. Моля, ако някой има повече информация за госпожите или за градината въобще, да пише.  Wink

# 4
  • Мнения: 61
Аз ходих да запиша дъщеря си там и като се видях с директорката беше нещо страшно.Като ми се развика защо сам се парфюмирала направо крещеше като луда и ме изгони.даде ми да попълня нещо но отвън на детската градина и не ме пусна вътре ,като си тръгнах ми каза през прозореца че ако и другия път доида парфюмирана няма да ме приеме.Направо и се изсмях,ако не беше заради детето ми щях да избърша пода с нея.Напълно откачена жена.Не знам как я държат там.Разбира се не пуснах дъщеря ми там на детска ,добре че я приеха в друга.Но не бих я пратила там.Даже ми поиска бележка от лекарката че детето няма психични отклонения.Направо бях откачила от нерви,и там хората които работеха ми казаха че директорката нещо не е добре от квартала също така викат .А за двора майсторите които бяха там казаха че го правят по европейските стандарти и щяло да стане много хубаво.От тогава несъм минавала от там да вида какво става .Успех.

# 5
Здравейте, повдигам темата защото видях, че в тази детска градина все още има няколко свободни места.Някой ако има впечатления моля да сподели

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 199
Моят син от вчера ходи на градина там първа група. Вече приемат деца за1гр., ако сте приети и изследванията са ви готови.Нещо друго ако искате да питате и мога да ви кажа.

# 7
  • Мнения: 588
Директорката е малко странна, учителките са добри, доколкото чувам (само слухове) са на ниво.
С новите учителки сме от 2 дни всъщност. За тях нямам още мнение

Аз пък хресах директорката всъщност като я видах, нищо че и на мен ми се развика по телефона първият път.
Много интелигентна жена е, явно от начало се опитва да сплаши народа ли де да знам и аз.

Не извеждат децата, пуснах друга тема тук преди малко Sad
Вече 3та или 4та седмица сме, от сборната 1ва група, после в 1А група сме сега. Навън температурите 20 градуса, как издържат затоврени по цял ден просто думи нямам
Това са малки деца бе егаси

Но няма да оставя така нещата.

Общи условия

Активация на акаунт