Цвят и Пръскана мазилка ???

  • 4 571
  • 8
  •   1
Отговори
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Добро утро Simple Smile
Имам нужда от вашата помощ,а знам че ще усепеете да ми помогнете Simple Smile Как да изравня вътрешна пръскана мазилка?  newsm78...Отварям магазин за булчински рокли,а помещението (2 етажа) е изцяло такава мазилка...А ми трябва гладка стена за да няма проблеми с роклите...

Другият ми въпрос е на фона на белите булчински рокли кой цвят би бил най-подходящ за стените ?Аз си мислех за жълто и оранжево...?  newsm78
Благодаря предварително Peace

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 15:24 от IfIDie2nigh7

# 1
  • Мнения: 298
Според мен едната възможност е да се шпаклова с Теракол и отгоре с някаква фин на шпакловка/ сатен, пластестук, артестук.../ и след това боя. За цветове не смея да давам насоки, защото всичко е много индивидуално - осветление, стил на самия магазин и е на последно място твоя вкус.
Успех  с ремонта  Hug

# 2
  • Мнения: 192
Ако е по едра мазилката - направо гипсокартон на лепене иначе с шпакловката ще бъде голяма игра Simple Smile

# 3
  • Мнения: 231
Аз да кажа за цвета - според мен лилаво или нещо като пепел от роза - навява романтика на фона на булчинските рокли, но вече от теб зависи дали че улучиш нюанса Peace

# 4
  • Мнения: 1 844
най-лесния начин-гипсокатон.
за цвета..по-добре да е по-наситен,отколкото нещо в светли тонове..някак си белите рокли и бели стени ще стане като в болница.нещо в бордо и златно ще стои чудесно,стига да се хване точната граница,а да не стане кичозно.
успех!

# 5
  • Мнения: 298
И на мен ми се струва, че малко перла/ златна или сребърна/ би стояла добре в такъв тип магазин

# 6
  • Мнения: 3 770
За гипсокартона вече са казали , а за цветовете аз бих заложила на лилаво , синьо , гълъбово сиво със сребристо , пастелни , меки тонове , не наситени , но всичко зависи от нюансите , които ще избереш !  Peace

# 7
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Някога да съм ви казвала че много ви обичам  Hug Проблема с гипскартона е... ами....може и до там да стигна...но магазина е под наем...за дълго време е,но малко ме боли сърцето да вложа пари в нещо,което не е мое... newsm78 Иначе...златни сте Wink)

Обещавам когато стане да пусна снимка...  bouquet

Още един въпрос може ли...С пистолет за боядисване може ли да се боядисва стена с латекс...? питам понеже на опаковката има само някаква кола...няма коментар за боядисване на друго...? Страх ме е да не се запуши от различните видове боя... Съжалявам ако въпроса ми е глупав...но простъо откачам покрая този магазин...  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 12:01 от IfIDie2nigh7

# 8
  • Мнения: 298
С подходящата дюза може да се пръска. Много зависи от плътността на самия латекс / разпитай в магазина от където ще го купуваш - каква дюза и колко трябва да се разреди/ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт