Втора бледа черта 7 дни след овулация. Дали съм бременна?

  • 8 353
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 390
възможно ли е теста за бременност да отчете положителен резултат 7-8 дни след овулацията+бебеправене? дано да е станало този месец! втората чертичка ми се появи по-бледа, но я имаше. от овуто постоянно ме болят зърната на гърдите и яйчниците. имам температура 37,4 всяка вечер. сега и главоболие се появи. дали си внушавам? болките са като преди цикъл, особено след дните на овуто, сега вече не ме боли постоянно, малко ме пристяга понякога...

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 19:16 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 1 001
възможно ли е теста за бременност да отчете положителен резултат 7-8 дни след овулацията+бебеправене? дано да е станало този месец! втората чертичка ми се появи по-бледа, но я имаше. от овуто постоянно ме болят зърната на гърдите и яйчниците. имам температура 37,4 всяка вечер. сега и главоболие се появи. дали си внушавам? болките са като преди цикъл, особено след дните на овуто, сега вече не ме боли постоянно, малко ме пристяга понякога...
разбира се че е възможно мила но ти препоръчвам да не се доверяваш на ранните тестова по добре изчака да ти закъснее М дори с един ден и тогава си направи тест за по сигурно желая ти късмет fingerscrossed

# 2
  • Мнения: 390
трудно е да това чакане...пак ще си направя в петък, а дано на 09.09. не ми дойде...че вече правя планове кога да ходя при док да видим точката. късмет на всички, които тръпнат в чакане и този месец!

# 3
  • Мнения: 1 001
трудно е да това чакане...пак ще си направя в петък, а дано на 09.09. не ми дойде...че вече правя планове кога да ходя при док да видим точката. късмет на всички, които тръпнат в чакане и този месец!
мила с толкова много планове да не се разочароваш накрая до 09.09 има още много време до тогава може само да се навиеш много и ако ти дойде ще боли.недей да си харчиш паричките напразно за тези тестове знам че когато чакаш и се надяваш времето върви бавно. но наистина не вярвай на ранните тестове

# 4
  • Мнения: 975
трудно е да това чакане...пак ще си направя в петък, а дано на 09.09. не ми дойде...че вече правя планове кога да ходя при док да видим точката. късмет на всички, които тръпнат в чакане и този месец!
мила с толкова много планове да не се разочароваш накрая до 09.09 има още много време до тогава може само да се навиеш много и ако ти дойде ще боли.недей да си харчиш паричките напразно за тези тестове знам че когато чакаш и се надяваш времето върви бавно. но наистина не вярвай на ранните тестове
  202uu pisss, само не разбрах какво общо има това с първи признаци на бременност? spam2

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
ТИЯ СА ОТ НАЙ- РАННИТЕ БЕ ПАНТИ - НИЩО НЕ РАЗБИРАШ Mr. Green

# 6
  • Мнения: 975
smile3521сега вече разбирам Laughing

# 7
  • Мнения: 152
Честито! Това е страхотна новина.

# 8
  • Мнения: 1 001
чела съм някъде за фалшива бременност. при нея когато една жена много иска да забременее и на психическа основа идват всички симптоми, даже е възможно да теста да и отчете положителен резултат.и изобщо всички екстри на бременността без бебето.много гадно но факт

# 9
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
чела съм някъде за фалшива бременност. при нея когато една жена много иска да забременее и на психическа основа идват всички симптоми, даже е възможно да теста да и отчете положителен резултат.и изобщо всички екстри на бременността без бебето.много гадно но факт

другите симптоми да, обаче не и теста... затова тестовете се считат за 99% достоверни, защото фалшивата бременност се елиминира с тях.

освен това има и едно друго явление, също толкова неприятно, а именно когато бременността се самотерминира в много ранен стадий (до 2-3 седмици след зачеване) и се получава нещо като леко позакъсняла менструация. а ранните симптоми ги е имало, че дори и + теста, ама на -- съдба... Sad

# 10
  • Мнения: 390
не разбрах кокво значи бременността да се самотерминира в много ранен стадий (до 2-3 седмици след зачеване)? нещо като лъжливи признаци заедно със закъснял цикъл или...?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
имам ги над 5 такива цикли с + тестове и после цикъл.
Демек няма задържане или спира развитието си, или има проблем в яйцеклетката, или в самото оплождане. Вярвай само на тест след 12-13 дни след ову. Peace

# 12
  • Мнения: 390
а какво казват докторите - няма задържане, спира развитието си или проблем в яйцеклетката? може ли да се види след цикъла дали наистина е имало оплождане? и как си сигурна, че тестовете не са кофти и затова да са били +?

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Изчакай да ти закъснее и тогава си прави тест

# 14
  • Мнения: 1 085
Изчакай закъснение и тогава си направи тест.Има голяма вероятност да си бременна , но задръж емоциите още.Успех стискам ти палци да е така. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт