сърцебиене по време на бременност-Какво да пия?

  • 19 668
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте мами!Искам да попитам имали ли сте сърцебиене по време на бременноста?Какви хапчета сте пили?Аз съм в осмия месец и започнах да имам сърцебиене,и ме стяга сърцето.Искам да попитам какви хапчета сте пили вие ако има някоя мама, която е имала същия проблем?Предварително благодаря!Ще се консултирам с лекар но искам да знам вие какво сте ползвали?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Сърцето не е шега работа дори и да не си бременна, а в твоето състояние още повече.По най-бързия начин се консултирай с лекар.Съвет за такова нещо не можеш да намериш във форумите.Дано всичко да е наред с теб и бебето  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Бременността и напълняването товарят цялото тяло, но особено много бъбреците и сърцето. Непременно се консултирай с лекар, не е шега работа. Той само може да ти каже какво да пиеш и да прецени има ли проблем със снабдяването с кислород на бебето. Не е редно такива консултации да се правят по интернет! Naughty

# 3
  • Мнения: 9 776
Много е неприятно, стряскащо, и се притесняваш да не навредиш на бебето, нали? Консултация с лекар на всяка цена Peace. А иначе аз съм си купила Neuropan таблетки и ако почувствам нещо / случи ми се 1-2 пъти досега /, пия едно хапче.

# 4
  • Мнения: 14
zdr
az v4era su6to imah surcebiene i to dva puti v interval ot 10 minuti mnogo se izpla6ih

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала сърцебиене

# 6
  • Мнения: 486
НЕ пий нищо без лекарско предписание!!!Обади се на лекаря си и питай.Забавянето на твоя пулс забвя пулса и на бебето ти.
Аз пия бета-блокер (когато бях бременна също) .

# 7
  • Мнения: 9 776
Zoia_Alex, по-вероятно е пулса и да е ускорен, отколкото забавен Peace. Даже може да бърка сърцебиенето с това. При всички случаи консултация с лекар трябва да направи.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Нормално е да се получава сърцебиене.Аз също имах,но в по-ранните месеци.Сърцето компенсира увеличеният кръвен поток заради майката и плода с по-учестено биене.Моят лекар не ми е давал нищо за пиене,защото такива лекарства не са препоръчителни при бременност,а още повече,че това е свързано със самата бременност,а не здравословен проблем.Консултирай се с лекаря си,но ако случаят е идентичен с моя,надали ще ти предпише лекарства.С раждането ще отшуми.

# 9
  • Мнения: 2 005
Последните два месеца получавах много често сърцебиене и ми назначаваха валидол  newsm78 Като се сетя беше много неприятно , не ми стигаше и въздуха ... Rolling Eyes Консултирай се все пак с лекар  Naughty

# 10
  • Мнения: 514
Последните два месеца получавах много често сърцебиене и ми назначаваха валидол  newsm78 Като се сетя беше много неприятно , не ми стигаше и въздуха ... Rolling Eyes Консултирай се все пак с лекар  Naughty
И аз мисля че валидол може ,но все пак ---питай!

# 11
  • Мнения: 9 776
Може и валериан - той пък е съвсем безобиден Peace.

# 12
  • Мнения: 2 149
И аз имах сърцебиене в последните месеци,не ми достигаше въздух.според моя доки беше нещо нормално и не ми даваше нищо да пия за това.Успех и да пишеш след консултацията Hug

# 13
  • Мнения: 9 467
И аз бях след 6-ия мес със пулс 150/е не нон-стоп де..ставаше предимно след хранене/ ooooh!. Беше доста неприятно за мен, но така и не ми изписаха нищо. Просто лягах и чаках да премине Confused

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Това беше най-неприятния момент от бременността ми. Случваше ми се както в началните месеци, така и в крайните. Появяваше се изневиделица, най-често преди лягане и по време на сън. Доста е стряскащо, защото както са ти казали и другите момичета, усещането е тежест и недостиг на въздух. Не съм пила никакви лекарства и след като родих всичко премина. Но ти се консултирай с лекаря си, защото всеки случай е различен.

Общи условия

Активация на акаунт