Някой има ли това легло на Кам???

  • 683
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585


Интересува ме, първото и второто ниво имат ли някакви матрачета, от снимките по сайтовете не става ясно, а и никъде не пише Sad

# 1
  • Мнения: 130
Ако ми кажеш се казва продукта ще проверя. Имам каталози и съм работила за вносителя. Само, че отговор мога да дам едва неделя - понеделник...

# 2
  • Мнения: 585
Ами аз не бързам, ще раждам чак декември Simple Smile
Ето Letino Daily Plus Cam

http://family-bg.com/prX_2438.htm
Много ти благодаря Simple Smile  bouquet

# 3
  • Мнения: 130
Извинявай, че се забавих. Не успях да намеря въпросното легло в каталога, но от това, което виждам и знам за други продукти според мен няма матрачета. Това са мои наблюдения, дано да греша.  Единственото с което мога да ти помогна е да ти дам този тел. 02/9277327 на вносителя Екобебе. Там най-точно могат да ти отговорят на всички въпроси. Успех мила и съжалявам, че не успях да помогна!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз съм се спряла на това легло и доста съм го огледала вече Simple Smile
има тънки матрачета и на двете нива, но не са достатъчни, трябва си и нормални, както за всички такива преносими, сгъваеми кошарки. Това обаче се оказа единственото такова легло, на което второто ниво не е голямо като долното, ами е малко по голямо от половината кошарка. което означава, че ти трябва различен размер матрак за двете нива, което малко ме зачуди и сега се колебая. Незнам защо така са го решили да го направят, няма друго с половин второ ниво  newsm78
Иначе ми изглежда много стабилно и много по качествено изработено от по обикновените марки, които обаче са и с по 100лв по малко от това Simple Smile
Общо взето хубаво е, само това с матрачетата ме притеснява мен  Peace
Успех с избора!  Hug

# 5
  • Мнения: 585
Благодаря и на двете ви.
Аз по принцип ще го ползвам като второ легло, в което бебето ще спи през деня. Живеем в къща и не мисля, че щ еми е удобно постоянно да ходим до втория етажц да се преобувма и тн. На мен ми хареса главно стойката за преобуване и това,че има покривало отгоре, но съм харесала и ето това легло също.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4778

Не ме интересуват много много механизмите и това лесно ли се сгъва и разгъва, защото ще си стои главано разгънато.
А мога ли да попитам къде си го гледала?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
Това другото също не ми  изглежда лошо, а щом и ще ти е за второ легло може наистина нещо за по малко парички да си вземеш, много легла имат сенник, комарник и повивалник, сега се сещам и за Чиполинo цирк http://www.namerimi.com/products/Chipolino+%22%D0%A6%D0%B8%D1%80 … 0%B0%D1%20186497/
Виждала съм го и на живо и също ми хареса  Peace
Иначе Кам видях в Пигис Хаус за 269 лв. - най ниската цена, която видях за тази кошарка, гледах я и на други места, но сега не мога да се сетя на 100% къде точно беше, че обиколих няколко магазина за един ден и ме се объркаха спомените. Ако не се лъжа и в Комсед имаше такава.

# 7
  • Мнения: 585
И аз го гледах днес в Хиполенд, да ти кажа не съм впечатлена, определено не струва 280 лв. Дори мострата беше закъсана, на едно място, което говори, че и плата не е много здрав.
Няма никакво матраче, едно нещо съвсем тънко и твърдо, и наистина това с двата матрака е проблем, освен ако не си ги ушиеш само от дунапрен, една голяма плоча е 12 лв, доколкото помня Wink

# 8
  • Мнения: 11
Ние,имаме същото легло на CAM ползваме го вече една година и сме много доволни.За първото ниво не ти трябва матраче то се сгъва и леглото се повдига,така го ползвахме до 6-7 месеца а след това за долу купихме матраче.

Общи условия

Активация на акаунт