Смешни или интересни надписи върху тениски.

  • 19 257
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 726
Идеята за тази тема беше подхвърлена в темата за преводите, хареса ми и понеже се сещам за няколко смешни надписа...

"IN DAD WE TRUST" - аналогия с "In God We Trust",
"I PUT KETCHUP IN THE KETCHUP" - "Слагам кетчуп дори на кетчупа",
и едно семейство с футболни фланелки, на мястото на имената на които пишеше "DAD" , "MAM" и "BROTHER"- това нямам да го коментирам ,мисля че е ясно Laughing
Би било добре, да се добавят коментари, понеже не всички пишещи (четящи) тук знаят английски Heart Eyes

Сега сте вие!

# 1
  • Мнения: 18
“Ако четете това, значи Елена е паднала от мотора”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Two beer or not two beer  ... вероятно на  Shakesbeer

# 3
  • Мнения: 1 441
Имам доста любими, но фаворитите ме са два:
1. I'm usually tall and blonde but today is my day off! - Обикновено съм висока и руса, но днес ми е почивният ден!
2. На тениска с дълбоко деколте (и по-възможност върху хубав и едър бюст): Mind the Gap! - по аналогия с безумният метален глас от Лондонското метро. Това трудно се превежда  Mr. Green

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
“Ако четет … 8;а”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.

 Joy Joy Joy отдавна не се бях смяла така от сърце!

# 5
  • Мнения: 299
Купих на малкия блуза с надпис MILK BUILT THIS BODY  smile3521

# 6
  • Мнения: X
ГолямЪ коремЪ, биренЪ е

# 7
  • Мнения: 3 423
Аз съм дебела, ти си тъпа, аз ще
отслабна, ти какво ще правиш.

# 8
  • Мнения: 476
2 cute for time out
I do all my own stunts
И двата надписа са на детски тениски.

# 9
# 10
  • Мнения: 404
HIV сподели с приятели...

# 11
  • Мнения: 5 539
Онзи ден си купих тениска с надпис:
665
I LIVE NEXT TO THE DEVIL

# 12
  • Мнения: 940
I am your dad, I am not an ATM

Need money for alcohol research

# 13
  • Мнения: 3 268
“Ако четете това, значи Елена е паднала от мотора”. Яхнал мотор и с тоя надпис на гърба на коженото си яке Сергей Станишев ознаменува първия си ден като премиер.
Точно това щях да напиша и аз.Абсолютен хит е! Grinning

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На дечицата съм поръчала фланелки с надпис Teenproblem.net готино ще е някакви лапенца с фланелки на тийнпроблем  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт