Слуз в изпражненията на 11 месечно

  • 762
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
   Вече сме почти на годинка, а преди седмица ме разтревожи промяната в акото на детенцето. Леко разтройство, но не много често. Изхожда се както винаги един или два пъти на ден, но просто беше по-редичко и после забелязах слуз, без кръв и мирише силно(като амоняк). Така около седмица, като още на третия ден акото се втвърди, но си миришеше различно. Вчера беше добре, но днес пак се появи слуз. Няма промяна в настроението и, нито я боли коремчето. Вече яде почти всичко във вид на пюре, но си хапва и от нашата храна. Скоро захраних с риба, но спрях да давам и въпреки това не се подобрява.
   Възможно ли е проблема да се дължи на разтежа на зъбките? В тази една седмица избиха две. Имали ли сте подобни случаи или да се обърна към лекар? Или да спра храната и да давам само мляко известно време?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
При всички положения ще е добре да се консултираш с лекаря, дори да е само "за всеки случай". Възможно е и да е от зъбите Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 479
При  нас слуз в акото и силна миризма имаше от мле4ница. Мазах Калоян с Дактари орал гел 10 дни и слузта из4езна. Аз не вярвах, 4е от това в устата, може да се повлияе и акото, но ходихме на гастро и като казах за слузта, тя още от вратата ме попита дали има налепи по устата....като запо4нах да мажа се опрравихме. На 5 месеца сме само на кърма за сега...

# 3
  • Мнения: 221
    Благодаря Бу и etaniel  Hug . Ще видя и днес как ще бъде и ще я заведа за консултация. Все си мисля, че е от зъбките. За това и до сега не отидох. Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 3 742
Освен млечница и зъби?Възможно ли е да се появи слуз при захранване с месни пюрета например?Или млечни каши?

Общи условия

Активация на акаунт