МЦ "Св. Петка" - координати, сайт?

  • 40 066
  • 48
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 193
Казаха ми, че МЦ "Св. Петка" бил преместен. Преди беше на "Стара планина". За съжаление Гугъл нищо не казва по въпроса - няма страница (а имам спомен, че преди имаше такава). Моля за актуални координати. Искам да се запиша при Василев на преглед.

# 1
Premesten e v 20 DKC /poliklinika/ v Borovo, no sega ne znam telefona

# 2
Здравейте, наскоро научих телефона на МЦ"Света Петка"- 856-68-79














# 3
  • София
  • Мнения: 958
Ето тази информация намерих:

Център за жената Св. Петка ООД
Медицински център. Диагностика, лечение, рехабилитация.
адрес: 1618 София,  ж.к. Красно село,  бул. Ген. Стефан Тошев No.15-17 , в сградата на 20 - то ДКЦ, тел.: +359 2 8566879

Бая се рових, докато открия нещо, а преди имаха сайт. Що такава деградация?  newsm78

Преди бях страшно доволна от лекарите там. Хайде, ако някой има по-скорошни впечатления, да сподели, какво е положението на новото място!

# 4
Да там е,отстрани на ХХ дкц.Аз първо влязох в ХХ,но на регистратурата ми казаха да изляза и веднага на дясно от входа бил този център. Laughing
На 14.07. бях там при д-р Янкова за ранен скрининг и останах много доволна и от отношението и от апаратурата.
Препоръчвам го на всички  Peace

# 5
  • Мнения: 2
Да там е,отстрани на ХХ дкц.Аз първо влязох в ХХ,но на регистратурата ми казаха да изляза и веднага на дясно от входа бил този център.
На 14.07. бях там при д-р Янкова за ранен скрининг и останах много доволна и от отношението и от апаратурата.
Препоръчвам го на всички   
 

# 6
  • Мнения: 3 578
И аз бях тръгнала натам, защото ми е в квартала и ми препоръчаха д-р Янкова.
НО: На мобилния телефон, който ми даде лекарката за контакт обаче, проведоха такъв разпит с мен, че май се отказвам. Гледат да те запишат на всяка цена, толкова лошо комерсиално впечатление ми направиха. Още с вдигането и моето Добър ден, ме почна госпожата:
- Вие идвали ли сте преди?
- При кой лекар ходите на прегледи
- Откъде взехте нашия телефон
- От коя дата ви е последния цикъл
- Записвам ви за еди коя си дата

Викам - ей чакай госпожа - еййй

А аз се обадих със скромното желание да получа информация по 3 прости въпроса:
1. Кои са те, към какъв медицински център работи тази д-р Янкова и къде се намира
2. Каква е цената на ранния фетален скрининг
3. Колко време предварително трябва да се запиша, за да се проведе през втората седмица на септември.

Е, познайте дали не влязох в словесна война докато накарам лицето на телефона да ми даде тези отговори....

Изумена съм

Пълен комерс, като на конвейр ги карат бременните вече... Дай 50, 60, 70 кинта и бегай, следващата....

Същото впечатление и в чакалнята на частия кабинет на Ковачева - администраторка с крайно непредразполагащ вид и поведение - малко на дърта уличница, с извинение, а може и без... Посрещна ме със "Седнете" и ме изпрати с "50 лева". Ни дума повече, ни дума по-малко. 35 минути висях в приемната, въпреки записания час преди месец и половина! Междувременно пусна да ме прередят две нейни познати.  Как не отрони обяснение, извинение, нещо?! Като сме бременни и в уязвимо положение, трябва да се примиряваме с всякакво отношение ли??? За това че си плащам 50 лева за 10 минути предлед, така ли?

# 7
Някой от вас знае ли дали д-р Мария Янкова води там женска консултация със здравната каса?

# 8
  • София
  • Мнения: 958
raduni4, звънни по телефона (8566879) да питаш.
Хайде, ако избереш нея, да споделиш после лични впечатления!

# 9
Здравейте,някои може ли да ми даде информация и впечатления за д-р Дочев от Св.Петка до 20-то ДКЦ bowuuБлагодаря предварително Wink

# 10
  • Мнения: 4
Относно мед. център "Света Петка" там съм била преди една година, на преглед при др.Костова, много доволна останах, да наистина са кожудери, но навсякъде е така, за огромно съжаление-дори си заплащате и рецепта 5лв. Аз бях там преди да забременея, и след това съжалявам за избора които ми беше др. Янкова, много хвалена, но не ти обрашта грам внимание защото е претрупана преглед за 10 мин, и всичко е наред-следващата-одоволствието ми струваше 400лв, абонамент, и осхте 3 пъти по 65 за 3 D. Ако ме питате мен, отидете в майчин дом, или в 2 ра градцка, имам много познати които без да плащат са останали много доволни.

# 11
  • Мнения: 4
Мили мами, аз също ходих на ранен скрининг при д-р Янкова и останах много доволна, но по-късно се и разочаровах от нея! Трябваше да отида още два пъти при нея и записах часове и чаках, и двата пъти по един час, а тя така и не дойде. Това за мен е отвратително отношение. Д-р Янкова дори и не се обади в центъра да каже причина за неявяването си! Пожелавам и на нея същото отношение каквото беше и към мен , т.е. никакво!!! Така че, мили мами, ако знаете друг добър 3Д скрининг (цветен) - моля ви, информирайте ме. Благодаря предварително.

# 12
# 13
  • Мнения: 1
Здравейте! Бременна съм в третия месец и причината, която ме накара да си направя регистрация тук е , за да споделя на всички жени, които се интересуват от това, къде наистина обслужването е неадекватно, недопустимо и некоректно.
Става дума за Център за жената Св.Петка намиращ се в кв. Борово , София. .
Там бях изпратена от личния си гинеколог на преглед за БХС (биохимичен скрининг) при конкретен доктор към когото нямам абсолютно никакви забележки. Проблемът стана, когато се наложи да чакам над 30мин , за да ми бъде взето кръв. Когато от рецепцията дочух, че въпросната г-жа отишла да си пазарува в хипермаркет Европа, непосредствено близо до центъра, чашата преля и поисках телефонът на управителя на центъра- за да попитам, дали е редно да чакам толкова време някой да пазарува , вместо да ми вземе кръв. Подробностите са, че БХС представлява взимане на кръв и ултра звук. Тази госпожа мног добре знаеше, че аз съм в кабинета и че след броени минути ще изляза и трябва да ми се вземе кръв. Когато се свързах с управителката др. Мария Янкова и обясних какъв е случая, тя каза, че ще се допита до служителите си и ще ми върне обаждане. През това време г-жата се върна от пазар. Големият цирк беше когато ми бе върнато обаждане от г-жа Янкова и с неоснователен тон ми се обясни, че съм се държала арогантно още с влизането си в центъра. Такова нещо категорично отричам.Отидох с огромно желание и уважение при доктора, който ми беше препоръан от още по-уважавания ми личен гинеколог. На въпроса ми дали е редно докато една бременна чака да се появи някой, за да се вземе кръв жената от рецепцията може да пуши на прозореца на 4м от бременната, г-жа Управителката не можа да ми даде отговор.Казаното от предното изречение може да бъде подкрепено с видео , което смятам скоро да кача в интернет. След като бях обвинена, че съм се държала арогантно...ми бе казано да не посещавам повече този център!   А дали щях да го направя се питам аз?!

# 14
  • София
  • Мнения: 958
Мда, и аз съм недоволна от там. Ходих при нефролог, който беше много внимателен, но кабинета беше ужасен - мръсен, миризлив и със стара апаратура. А отношението и туткавостта на лелката на регистратурата бяха повече от отвратителни. Въобще този център яко е западнал - нищо общо с това, което беше преди преместването.

Общи условия

Активация на акаунт