дизайнерска клетка за куче

  • 2 974
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

Попаднах в интернет на следната клетка/къща за куче: http://www.gopetdesign.com/
За съжаление едва ли бих могла да намеря същата в България, а и бих искала да е с по-голям размер. Знае ли някой къде бих могла да поръчам да ми изработят такава.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 341




Дали няма да може да се изработи от  материала с който плетат кошниците newsm78
Иначе с хромникелов материал само специализираните фирми.
Може да потърсиш в търсачката изделия от хромникел .По-големите фирми си имат ел.поща и може да си ги питаш hahaha

# 2
  • Мнения: 4
Blagodarja za syveta, рени55:)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 341




Свърши ли работа?
Какво стана?
Дай инфо!
Една приятелка  може би ще се поинтересува.

# 4
  • Мнения: 4
Edva dnes ti vidjah otgovora. Shte proverja dali njakoi shte se navie da izraboti ot hromnikel (variantyt s materiala za koshnici se othvyrlja na pyrvo chetene, che kucheto mi e goljam grizach:) Shte pisha kato ima njakakyv rezultat.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 341



Разсмя ме с това определение - гризач!!!
Предварително ти благодаря!
Лек ден!

# 6
  • Мнения: 2 467
Питай при производителите на клетки за птици. Работят и с доста дебела и здрава тел (за папагалите примерно) и ще стане.
Зависи и пак какво е кучето.
Според мен това става за малки кучета, но за по-едро ще трябва да е с огромен габарит. За да е удобна една клетка за песа, трябва да може да седи прав и да се завърти в нея. А тази има доста малко високо пространство  Thinking

# 7
  • Мнения: 4
ami toi mojat mynik e s nisko okachvane (dakelche), a i obicha da spi zavit na kylbo, taka che tazi kletka shte mu e perfektna i kato razmer i kato forma.
Tova za kletkite za ptici syshto e dobra ideja Peace, izobshto ne bi mi hrumnalo.

# 8
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
 Така,да се включа и аз! Имам женска пинчерка,която изобщо не обича да стои сама! И ако случайно сме я оставили се накъсва да си отмъщава: първо се изпикава на дивана, после се изаква точно пред ТВ/а по принцип вече е голяма и си ходи по нужда навън, а за екстремни ситуации вътре си има местенце постлано с нейно килимче където е научена да си ходи и си ходи по принцип/, изкарва дрехите от гардероба, изяде хоризонталните алуминиеви щори на вече 6 прозореца..... просто е УЖАСНА! Сутрин като излизаме я оставяме при свекървата  /живеят под нас/, вечер си я взимаме. Но предстои да се местим в нов апартамент и направо не ми се мисли.... Та и аз съм на тая вълна, търся някакъв вариант за къщичка,клетка,кът където да мога на спокойствие да я оставя като ме няма,а по нататък да може там да си гледа бебета,ако решим най-накрая да я заплодим,че все ми се свиди.. Ето тук намерих подобна тема: http://dog.bg/forum/index.php/topic,5007.0.html  На мен лично много ми хареса ето тоя вариант,в по-малки размери разбира се,като за пинчер:

Добър вариант е едната му страна да е с прозрачна,така кучо не се чувства съвсем изолиран, и вратата е много мъдро решение, отначало отворена да посвикне после да се затваря когато е нужно. Само трябва да има кой да ти я направи! Аз малко съм газоръка,та се чудя! Има ли някой идея дали някъде/къде/ не мога да поръчам да ми направят такава къщичка?

# 9
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
gadelinka , незнам дали пинчерката ще стои в клетка  Rolling Eyes

и ние имахме пинчерка и тя вилнееше така, като беше самичка, но като я затворехме в 1 стая и ела да видиш какво правеше с вратите  ooooh!

ама в клетка - то ще психяса милото бе... Sad, те са много чувствителни  Rolling Eyes

с възрастта нашата се кротна и без проблем стоеше сама.
оставяхме й играчки, нейно си местенце (една пухена възглавница, доста голяма, но лека и тя си я носеше където иска  Joy), отделно ходеше на терасата да се пече на слънце...

# 10
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
gadelinka , незнам дали пинчерката ще стои в клетка  Rolling Eyes

и ние имахме пинчерка и тя вилнееше така, като беше самичка, но като я затворехме в 1 стая и ела да видиш какво правеше с вратите  ooooh!

ама в клетка - то ще психяса милото бе... Sad, те са много чувствителни  Rolling Eyes

с възрастта нашата се кротна и без проблем стоеше сама.
оставяхме й играчки, нейно си местенце (една пухена възглавница, доста голяма, но лека и тя си я носеше където иска  Joy), отделно ходеше на терасата да се пече на слънце...

 А забравих,че и наште врати са издрани и изгризани. Значи в новия апартамент всичко е ново и ако се развилнее,както предполагам ще направи, аз ще психясам  #Cussing out Чудя се какво да и измисля: къщичка или да стои вързана за нещо, или да я изолирам в коридора, и аз не знам... Тя наистина вече малко се кротна, ама повече ме притеснява това,че не е свикнала да стои сама/когато се опитвах да я приучвам и я оставях сама, свекървата влизаше през едно малко прозорче 40х40см  #Crazy  да я вземе,че скимтяла и лаела, СЪВСЕМ сериозно:дърта жена на 70г, уж все болна и едвам върви, ама влизаше и то няколко пъти... / Та така възпитанието на куджо беше провалено още в зародиш/то и на щерката ама това е друга тема/. Дай някой съвет как да го кротна дзвера и най-вече какъв кът да му измисля в новия дом Tired

Общи условия

Активация на акаунт