Любимата ви тема

  • 2 804
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Не знам дали има вече такава тема. Но ми хрумна, че може би ако не всеки, някои от вас си имат любими теми във форума. Ето че, едва появила се, темата за старите писма започна да ми става вече любима, харесва ми какво споделят съфорумките там, абе едно мило ми става... и с други теми е така, например онази на Кроасания за любимите мисли от книги и стихове, с които живеем, други пък просто ме развеселяват- като тази например. Интересно ми е кои са вашите любими темички.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 11:51 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 2 212
Няколко са ми любимите теми - Обичате ли стихове?, 17 мига от пролетта, темите за муньовците и за словесните изцепки също...

# 2
  • Мнения: 3 521
Няколко са - първата тема за муньовците, "Слагате ли шапчица?", фотографската...
Имаше и една тема за една вана преди доста време. Няма втори подобен хумор!

# 3
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Малко се дублирам с Еster: 17 мига от пролетта, темите за муньовците + тези за свекървите, и смешните - за това кой какво се изцепил, най-смешните имена. С огромен интерес следях и темата на Мая в ДиС (Драмата на една майка), много положително е как толкова добри хора обединиха сили и безкористно я измъкнаха от трудното положение в което беше.

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стиховете, музикалната и споделетската ...за другите нямам време

# 5
  • Мнения: 3 268
17 мига.....

# 6
  • Мнения: 516
"Покажете си...."
и "Конкурс за грим"

# 7
  • Мнения: 2 018
Ето тази, веднага ми стана любима: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327812.0

и пчеларската в Хоби.

# 8
  • София
  • Мнения: 593
" 17 мига ......" ," Спамо- чата " в Клюто разбира се Wink

# 9
Темата за МИЛОТО  Joy  не се бях смяла така отдавна , искренно се забавлявах
Благодаря на всички , които са допринесли за развитието и   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 448
Нямам любими теми.
Или още не съм открила "МОЯТА ТЕМА".
Според настроението , един ден ме кефят едни, друг ден други. Или пък може би просто много бързо ми омръзват, не знам.  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 502
     Любими теми са ми тези,в които пишат любимите ми потребители. Има хора тук,които не познавам,не съм виждала дори на снимка,но са ми близки и обичам да ги чета.  Laughing

# 12
# 13
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Доста от вече посочените теми са ми любими, някои само чета без да се включвам, но най- на сърце ми лежат Меломанската и Споделете.

п.п. Забравих двете теми на Шанел със стихове за майката и бащата.

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Темата за Ларедут!

Общи условия

Активация на акаунт