Отново въпрос за количка?

  • 1 091
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте момичета!
Ние живеем в Германия и смятаме да се прибираме към България септември месец. Тъй като нашата количка тук е доста големичка и неудобна за транспортиране, решихме, че е по-добре да купим още една - само лятна, някаква по -олекотена, която да си ползваме в България.
Можете ли да ми дадете информация какви модели колички има и как варират горе долу цените им.
Ще ви бъда благодарна и ако ми препоръчате някой модел.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Чиполино Тандем - бебетата са едно зад друго ( първото не ляга съвсем), но през септември вече ще сте големи Laughing Laughing Laughing ( моите ги сложих в нея на 5.5 месеца), много лека, маневрена и удобна. Цена 220-250 лв.
ето я на снимка: http://www.family-bg.com/catalog/images/Tandem.jpg

# 2
  • България-София
  • Мнения: 573
И ние си зададохме този въпрос, козато тръгвахме от Израел. Понеже не успахме да продадем старата /Нauk/, която ми се виждаше тежка и също исках лятна, се наложи да я вземем в БГ. Ние бяхме на около годинка. Притеснявах се как ще я мъкна по самолети, но това не се оказа проблем - там ми я качиха чак в самолета и тук ми я свалиха до стълбичката му.  На годинка и 7-8 месеца спряхме да я ползваме, защото те не искаха повече да се "возят" и затова съм доволна,че не се набутах с нова. Затова прецени дали твоята макар и тежка няма да ти върши работа, защото с лятна през зимата...незнам Thinking
Колкото до варианта едно зад друго децата ми обясниха още навремето,когато започнах да търся колички за близнаци, че е за породени деца. Голямото отпред, а бебока - отзад. Така никой не е ощетен,че му пречат да си гледка. Затова аз се отказах от варианта "влакче". Но ако майки, казват, че е удобно - помисли

# 3
  • Мнения: 7 640
И аз като вас съм в търсене на близнашка количка. Установих с облекчение, че на пазара няма избор, което улеснявя суетнята в известна степен. С мъжа ми твърдо сме на мнение, че децата  трябва да седят едно до друго - е, такива модели има само 3. На Chippolino - 2 и Bertoni -1. Спряли сме се на Bertoni, изглежда ми по-стабилна, другите са доста афиф, да не говорим, че продавачките в магазина не можаха да ги сгънат, какво остава за мама с две бебета.

# 4
  • Мнения: 528
Здравей Polarfox.За количките на чико съм чула и видяла че са бая тежки,а видях че са и скъпички PartyНа мене ми донесоха американска модел Grico с две положения седнало и легнало и става за лятна и зимна,маневрена и лесно се згъва а за място малко заема.Докторите ме излъгаха в началото че ще са две но за съжеление е едно.Разбрах в последствие.Били ми видяли песачинките в бъбреците,но това е друга тема.Затова я продавам ако искаш за контакти тел.0886677875 или на email Poox@dir.bg Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт