И ние се захранихме!

  • 371
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Вчера дадох първата лъжичка с каша... feeding въпреки всичките ми страхове и колебания и  вашите съвети да изчакам... Embarassed
...За мое учудване детето я пое като нещо дългоочаквано и приятно...с желание отвори устичка и то даже след като до преди това беше плакала...Като й подадох  лъжичката и веднага се успокои, посегна към нея и отвори уста...Изяде две лъжички и искаше още...Явно й се услади.

... Jadе, и мойта хубостница се пробва самичка! ... Не че ще успее да се нахрани, ама ...

Ето вижте я: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4231&AlbumId=15691 … mp;PhotoId=566649


Последна редакция: чт, 30 юни 2005, 23:16 от ina_5kova

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито!
И успех с лъжицата:)

# 2
  • Мнения: 1 547

Прекрасна е! Честито!  smile3501

Вкусно било значи! feeding

И мама да се успокои вече  Wink

# 3
  • Мнения: 249
Вкусно било значи! feeding

И мама да се успокои вече Wink

...Да бе, представяш ли си?!? ... Наистина много й хареса  newsm78 , пък аз като я опитах - пфу-у-у никога не бих я яла.
...Надявам се и занапред да се храни с желание, че наистина да се успокоя...

# 4
  • Мнения: 4 242
Честита ви и на вас първа лъжичка!  feedingLaughing
Безпроблемно захранване ви пожелавам и добър апетит! newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Добър апетит и от нас с бебе Ники  chef

# 6
  • Мнения: 1 547

Цитат
...Да бе, представяш ли си?!? ... Наистина много й хареса  newsm78 , пък аз като я опитах - пфу-у-у никога не бих я яла.
...Надявам се и занапред да се храни с желание, че наистина да се успокоя...
Цитат

Опитвам се  Wink И мен ме е затресла треска по повод захранването, че съвсем скоро и Никола трябва да опита нещо по-различно от цица  Laughing Засега най-много налита на   beer  Joy И аз се чудя какво първо да му дам, че толкова изчетох, навсякъде все различно пише  newsm78 ...Ще видим. Каша ли, пюре ли  #Crazy

А все така с апетит да се храни госпожицата  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 980
Много сладко се е укокорила с лъжица в уста  Laughing но вярата в мама е непоколебима! Щом тя ми дава - ще ям. До сега каквото ми е дала, все е било вкусно ...  Laughing Laughing
Здраве и усмивки и занапред. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт