Проверяване на съобщение по имейл адрес?

  • 2 414
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Много моля, някой да ми обясни как да си проверя пощата на имейл адреса? Писала съм на Мтел. Ще ви бъда много благодарна, ако ми обясните. smile3525

# 1
  • Мнения: 516
Абсолютно не се разбира, какво питаш. Ако искаш да си провериш имейла, влез си в него. Ако искаш да получаваш съобщения за поща на телефона си, трябва да си пипнеш настройките в пощата... И все пак, какво точно питаш?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 793
ДА, и аз нещо не разбрах  newsm78

# 3
  • Мнения: 583
Извинявам се, ако наистина не съм се изказала правилно - питането ми е - регистрирах се в страницата на МТел, и ми написаха, че ще ми отговорят на имейл адреса, но аз не знам как да проверя отговора. Благодаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Влизаш си в пощата и четеш ...  newsm78
Не разбирам какво не разбираш ....  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 23 067
 Айде и успех newsm10

# 6
  • Мнения: 1 212
При регистрацията си посочила съществуващ твой е_mail , нали ?
За него трябва да имаш
1. име
2. парола
А , и  много важно - да ги помниш !  Wink
Ако 3 е спазено , всичко е наред : отиваш на началната страница на сайта , в който ти е e_mailа
Пишеш име и парола и си там .
Съответно виждаш получените нови писма.
Туй то, успех  .....  Peace  Grinning

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Magesta,
Не е истина направо!  Joy
По-просто и правилно обяснение не може да има!   bouquet
Дано korni6onko прочете и разбере!  Praynig Peace

# 9
  • Мнения: 583
Благодаря много  bouquet

# 10
  • Мнения: 7 723
При регистрацията си посочила съществуващ твой е_mail , нали ?
За него трябва да имаш
1. име
2. парола
А , и  много важно - да ги помниш !  Wink
Ако 3 е спазено , всичко е наред : отиваш на началната страница на сайта , в който ти е e_mailа
Пишеш име и парола и си там .
Съответно виждаш получените нови писма.
Туй то, успех  .....  Peace  Grinning
Интересно как ли си е направила регистрация тук? Thinking Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 23 067
Понякога стават чудеса  #Silly

# 12
  • Мнения: 2 759
                      Запис  Whistling. Ако темата не бъде заключена до петък, ще ви разкажа и други подобни истории  Peace. Или да си отворим специална тема за компютърни вицове?

# 13
  • София
  • Мнения: 23 067
                      Запис  Whistling. Ако темата не бъде заключена до петък, ще ви разкажа и други подобни истории  Peace. Или да си отворим специална тема за компютърни вицове?

Вече ми напират, едвам задържам  Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 7 182
В този ред на мисли се сетих за една моя приятелка, която работи в министерство.
Появил се някакъв колега, работил няколко месеца (очевидно бил - мхм - некадърен), и накрая напуснал.
За целия този период в компютъра му открили един единствен *doc файл, в който човекът пишел всичко.
По интересното е, че файлът започвал с: "гащи, чорапи...." - списъка за първата му командировка.

Общи условия

Активация на акаунт