Хотел "Мания"-Чифлик.

  • 4 270
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
 Здравейте. След дълго ровене из нета днес направих резервация за този хотел.
http://www.mania-viphotel.com/index.html
 Ще сме с детенце на 2г.Дали е подходящо за деца?Моля ,ако някой е ходил там да сподели с мен мнения за хотела.Водата в басейна наистина ли е топла и минерална?Стаи,обслужване,храна??Има ли къде да се разходим извън хотела?Благодаря ви предварително
п.с Също така приемам нови предложения за такъв тип почивка на не много високи цени(максимум 80лв ва вечер за двойна стая).

  Много ще съм ви благодарна.

# 1
  • Мнения: 718
 Хей,никой ли не е бил там? Жалко,толкова разчитах на вашите препоръки и мнения.

# 2
  • Мнения: 210
аз съм била преди няколко месеца,
хотела е готин,голями стаи,чисто е,закуската е на шведска маса,е побългарена но става определено.
басейна го чистят всеки ден,водата е страшно топла,бяхме с малки дечица по цял ден не излизаха,даже ги помолихме да разредят малко топлата вода с нормална студена защото просто щяхме да завриме.
препоръчвам ти обаче да идеш през седмицата,защото събота и неделя е фул.
откъм персонал малко за бавни сервитьорите,но се преживява,собствениците са супер любезни и всякак се опитват да задоволят желанията ти.
ако имаш още въпроси питай. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 893
Къде по-точно се намира и какво има наоколо?

# 4
  • Мнения: 718
 Благодаря ти за коментара,чудовище  Laughing Ами вече съм решила ,че отиваме там.А храната как беше?
Бека-хотелът е в  с.Чифлик до Троян.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
хубав е, но е на пътя и дворът е малък. това са му двата недостатъка спаред мен + бавното и незаинтересовано обслужване, което е типично за региона.

# 6
  • Мнения: 1 893
хубав е, но е на пътя и дворът е малък. това са му двата недостатъка спаред мен + бавното и незаинтересовано обслужване, което е типично за региона.

Точно това имах предвид   bouquet
Затова харесвам Дива, че е отдалечен, затворен и наоколо няма нищо, обаче много го занемариха.

# 7
  • Мнения: 1 284
а цената за двойна стая каква е, че там не пише никъде

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
апартаментът е 120 лв, а стаята май беше 70

# 9
  • София
  • Мнения: 4 273
За басейна в "Мания" знам, че не е с минерална вода. Може да затоплят водата, но не е минерална. Миналата година направих резервация първо за него, но я отмених точно заради липсата на мин. вода.

Общи условия

Активация на акаунт