искам съвет!

  • 3 595
  • 49
  •   1
Отговори
Съжалявам, че пиша анонимно, но така се налага. Когато се роди детето ми свеки ми каза нещо мн странно- Че били решили със нейният мъж, който е чужденец да осиновят моето дете. Аз не съм давала поводи да си мисли, че искам някой да ми синовява детето. Тя живее в чужбина, а съпругът ми мн настоява да отидем да живеем при нея- в къща на самостоятелен етаж. По принцип с него преди не се разбирахме много. Сега повече ме слуша и се държи мило, но проблемите не свършват. Лъже ме, крие пари, игреше комар преди, сега не съм го хванала, но е факт, че пари липсват!
Вие как бихте постъпили?

# 1
  • Мнения: 466
За какво , как бихме постъпили ? Свекърва ми да ми осинови детето ли ? newsm78

# 2
  • Мнения: 3 715
Как бихме постъпили с кое? Кого да дадем свекито ли?

# 3
  • Мнения: 315
мисля, че трябва да напишеш някой сценарий за латино сериал.
до модератора - пързалките зачестиха - може би на гостите трябва да се забрани за пускат нови теми. Twisted Evil
заприличваме не на дом и семейство, а на лична драма.

# 4
  • Мнения: 4 490
Направо си е лична драма вече... Абсурдно ми е да си помисля, че свекървата била казала еди-какво си.  Rolling Eyes

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаш колебания по въпроа и търсиш съвет?
ти майка ли си или гувернантката на детето?

# 6
Еее, стига де! Не е пързалка честно! Наистина го каза - това бяха точните и думи- "Ние с .....(мъжът и) решихме да осиновим....(моето дете), че да има .....гражданство!"/ А на това как бихте постъпили?- Дали бихте отишли в чужда държава при свеки, което иска да осиновява детето ви. Аз не искам тя да осиновява моето дете, но ме притесняват тези думи. А и със съпругът ми сме имали няколко раздели при които ме е заплашвал, че ако иска може да ми вземе детето! В момента е мн мил, не сме се карали.
И другото притеснително- веднъж съпругът ми ме попита дали не искам да си имаме още едно дете и  майка му да го осинови и да получава в съответната държава по- голямо майчинство и да ни го пращала- еми звучи ми странно, но за тях това си било нещ нормално! Аз много искам второ дете, но не заради такива глупави интереси!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
А няма ли вариант свекърът-чужденец да осинови тебе?

# 8
  • Мнения: 4 490
Ти в момента си бременна с първо дете, имаш родено едно дете или имаш едно дете и сега чакаш второто?
Няма такъв филм свекървата да каже "Решихме...". Ти пък й кажи, че си решила да не се съгласиш с подобна тъпотия.
Аз ако правилно съм разбрала, тя иска само формално да го осинови, заради гражданството, но ти да си го гледаш, нали така? Не че това го прави по-малко тъпо де.
И още един въпрос - мъжа ти преди да забременееш ли те е заплашвал?

# 9
Ти в момента си бременна с първо дете, имаш родено едно дете или имаш едно дете и сега чакаш второто?
Няма такъв филм свекървата да каже "Решихме...". Ти пък й кажи, че си решила да не се съгласиш с подобна тъпотия.
Аз ако правилно съм разбрала, тя иска само формално да го осинови, заради гражданството, но ти да си го гледаш, нали така? Не че това го прави по-малко тъпо де.
И още един въпрос - мъжа ти преди да забременееш ли те е заплашвал?
Имаме 1 дете на 2г/ Не съм бременна. А ме е заплашвал когато детето беше на 1г и нещо./ Да уж формално- но както казваш пак звучи тъпо. Еми нищо не и казах- шокирах се!

# 10
  • София
  • Мнения: 15 435
След всички тия приказки, не бих отишла да живея там в никакъв случай. От къде можеш да знаеш дали не са измислили вече някакъв вариант да ти отнемат детето и да го осиновят те? Съмнително е и , че мъжът ти в момента е много мил, при положение,че по принцип не е такъв..

# 11
Даже и ходи на гости мин година- казах му че ще отида с него, но ще оставя дедето тук при майка си. На това той отг- "Ти пък за какво си ми" и си замина сам/ После твърдеше, че го казална майтап/ #Crazy

# 12
  • Мнения: 4 490
И пускаш темата 2 г., след като го е казала?  Thinking Защото мъжът ти настоява да идете там да живеете?
Аз не съм много схватлива днес. Според мен: преди 2 години свеки ти казва нещо, което те е обезпокоило, но и до ден днешен всичко си е наред. Сега изведнъж мъжът ти иска да ходи при майка си и ти се тревожиш, че тя отново ще предяви същите претенции?
Моля ви бе хора - пишете си всичко с подробности, ако искате помощ и съвети, като ти вадят думите с ченгел от устата става страшно трудно да се следи историята!

# 13
  • Мнения: 307
N0_name, доколкото разбирам сега пред вас стои въпросът дали да отидете да живеете в чужбина при свеки. Аз със такава жена не бих живяла, още повече ,че не си сигурна и на какво е способен мъжът ти. След като те е заплашвал,лъгал, крал пари от семейния бюджет и куп още неща, се чудя каква е причината да си още с него.

# 14
След всички тия приказки, не бих отишла да живея там в никакъв случай. От къде можеш да знаеш дали не са измислили вече някакъв вариант да ти отнемат детето и да го осиновят те? Съмнително е и , че мъжът ти в момента е много мил, при положение,че по принцип не е такъв..
Точно това ме притеснява- а той е способен да ме изкара извън релси ей таза за нищо! И ако стане така- ако реша да си тръгна а те не ми дадат детето- възможно ли е! Не става въпрос за държава от арабския свят.

Общи условия

Активация на акаунт