Барсело Роял - Слънчев Бряг

  • 1 242
  • 7
  •   1
Отговори
  • Софето
  • Мнения: 616
Интересува ме дали някои е посещавал този хотел http://www.barcelo.com/BarceloHotels/en-GB/Hotels/Bulgary/SunnyB … h/RoyalBeach/Home с какви впечатления е ?
СПА-то на хотела хубаво ли е?

# 1
  • Мнения: 674
Интересува ме дали някои е посещавал този хотел http://www.barcelo.com/BarceloHotels/en-GB/Hotels/Bulgary/SunnyB … h/RoyalBeach/Home с какви впечатления е ?
СПА-то на хотела хубаво ли е?
Хотела е супер и е един от най-добрите на Слънчев бряг!!
Спа-то е на ниво но да ти кажа ние ходихме главно на плаж...
Успех Peace Peace Peace

# 2
  • Мнения: 151
Хотелът наистина е много хубав, стаите са много просторни поне тези, които видях. За СПА-то за съжаление не мога да кажа нищо, не съм го ползвала.

И от мене успех  Peace

# 3
  • Мнения: 1 440
Хотелът е много добър, самият комплекс е устроен чудесно + МОЛ-а, който е единствения в Сл.бряг...а на брошура на спа-то попаднах скоро и видях, че предлагат страшно много процедури...Няма как да не е хубаво Joy

# 4
  • Софето
  • Мнения: 616
Благодаря момичета  Grinning. Направих резервация за уикенда, ще разказвам след това.
Направих резервация чрез официалния сайт на хотела където за апартамент за четири нощувки със закуска и вечеря ми взеха 508 евро, а в хотела ми искаха 710 евро за същото  #Crazy.

# 5
  • Мнения: 53
Хотелът е много добър, самият комплекс е устроен чудесно + МОЛ-а, който е единствения в Сл.бряг...а на брошура на спа-то попаднах скоро и видях, че предлагат страшно много процедури...Няма как да не е хубаво Joy
Има как да не е хубаво- асансьорите на мола не работат, ескалаторите се спират към 21 часа, а мола работи до 24, гаража на хотела се наводнява чат-пат, в магазините на мола мирише на готвено, има и още..........

# 6
  • Мнения: 4 784
... а мола работи до 24, гаража на хотела се наводнява чат-пат, в магазините на мола мирише на готвено, има и още..........
Може би лятото са работили до 24 часа. Този уикенд като бяхме там, повечето магазини към 21ч. вече бяха затворили. Отворените не миришеха на манджа, за гаража незнам. Ние бяхме само на разходка из мола. Ходихме и през деня. Има много хубава зала за децата и момичетата, отговарящи за тях бяха много добри в работата си. Честно казано, като че ли очаквах повече от мола. Иначе хотела изглежда страхотно. Пожелавам Ви да си изкарате страхотно и като се върнеш да впишеш впечатленията си.  Simple Smile

п.п. разликата в цената ми се струва доста голяма. Да не би чрез сайта да са те таксували за 3 нощувки? Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 440
Хотелът е много добър, самият комплекс е устроен чудесно + МОЛ-а, който е единствения в Сл.бряг...а на брошура на спа-то попаднах скоро и видях, че предлагат страшно много процедури...Няма как да не е хубаво Joy
Има как да не е хубаво- асансьорите на мола не работат, ескалаторите се спират към 21 часа, а мола работи до 24, гаража на хотела се наводнява чат-пат, в магазините на мола мирише на готвено, има и още..........

Основно визирах Спа центъра...А ако почивката е сега...ами то половината магазини в Сл.бряг вече не работят...някак започва да празнее комплекът по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт