Въпросче за дълга коса

  • 4 272
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета и момчета.

Обръщам се към вас със един въпрос. Но преди него искам да дам няколко уточнения. Казвам се Александър ( във Варна живея ) и имам доста дълга чуплива коса - в порядъка на 50-60см. От много годинки си стоя с нея, но в последно време нещо започва да не ми се връзва. Хубава е, поддържана е и много си я обичам, но си давам сметка, че вече е време да я махам. И по тази причина се обръщам към по-запознатите от Варна - случайно някой да знае някой фризьорски салон или ателие за перуки, което може да ми я купи. Търсил съм в интернет вече няколко седмици, но без резултат. Точно и заради това пиша тук. А пък работя и от понеделник до събота включително съм на работа, та нямам време да изляза, да се разходя и да потърся лично Sad.

Та наистина, някой има ли си напредстава къде може да има такова място във Варна. Ако знае и сподели, ще му бъда искрено благодарен. Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 43
Здравейте мили момичета и момчета.

Обръщам се към вас със един въпрос. Но преди него искам да дам няколко уточнения. Казвам се Александър ( във Варна живея ) и имам доста дълга чуплива коса - в порядъка на 50-60см. От много годинки си стоя с нея, но в последно време нещо започва да не ми се връзва. Хубава е, поддържана е и много си я обичам, но си давам сметка, че вече е време да я махам. И по тази причина се обръщам към по-запознатите от Варна - случайно някой да знае някой фризьорски салон или ателие за перуки, което може да ми я купи. Търсил съм в интернет вече няколко седмици, но без резултат. Точно и заради това пиша тук. А пък работя и от понеделник до събота включително съм на работа, та нямам време да изляза, да се разходя и да потърся лично Sad.

Та наистина, някой има ли си напредстава къде може да има такова място във Варна. Ако знае и сподели, ще му бъда искрено благодарен. Heart Eyes

Най-големите донори на коса са от югоизточна Азия  - Индия и т.н. там в региона изкупуват косите  за по няколко долара освен това и генетично те са с доста  силна и здрава коса каквато европейската раса няма .
Повечето перуки с естествена коса се правят с вносен материал . За това и няма къде да си продадеш косата тук .

 Thinking

# 2
  • Мнения: 72
Здравейте мили момичета и момчета.

Обръщам се към вас със един въпрос. Но преди него искам да дам няколко уточнения. Казвам се Александър ( във Варна живея ) и имам доста дълга чуплива коса - в порядъка на 50-60см. От много годинки си стоя с нея, но в последно време нещо започва да не ми се връзва. Хубава е, поддържана е и много си я обичам, но си давам сметка, че вече е време да я махам. И по тази причина се обръщам към по-запознатите от Варна - случайно някой да знае някой фризьорски салон или ателие за перуки, което може да ми я купи. Търсил съм в интернет вече няколко седмици, но без резултат. Точно и заради това пиша тук. А пък работя и от понеделник до събота включително съм на работа, та нямам време да изляза, да се разходя и да потърся лично Sad.

Та наистина, някой има ли си напредстава къде може да има такова място във Варна. Ако знае и сподели, ще му бъда искрено благодарен. Heart Eyes

Най-големите донори на коса са от югоизточна Азия  - Индия и т.н. там в региона изкупуват косите  за по няколко долара освен това и генетично те са с доста  силна и здрава коса каквато европейската раса няма .
Повечето перуки с естествена коса се правят с вносен материал . За това и няма къде да си продадеш косата тук .

 Thinking


Penlopopilina, това въобще не е вярно. Азиатската коса има съвсем различна структура от европейската, по-евтина е, но не стои естествено. Затова повечето хора избират европейска - просто стои естествено и не си личи, че не е твоя. В България на много места изкупуват коса, и то на доста добри цени.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 229

Глупости, кой така те е излъгал, точно азиатските коси, които споменаваш са евтини и не се търсят, защото от километри си личи, че косата е по-различна от твоята. Stop
Дълги коси се купуват много, особено ако са хубави, но разбира се на доста по-ниски цени, отколкото ще я продадат. Един познат, с дълга коса до кръста, си я продаде и си купи доста хубава китара. Peace

Но съм от София, някой от Варна сигурно ще помогне. Simple Smile

# 4
Благодаря за мненията Simple Smile.

Аз разпитвам тук, защото лично съм чувал от хора, че са си продавали косите, но все не във Варна, а в София. Затова пуснах темичката тук - защото съм леко невеж с града, нищо, че живея вече 2 години тук Whistling.

Относно косата ми - казват ми, че е хубава. Чуплива и мека, не цъфти много и е здрава. Кестенява е на цвят. А след няколко дена след като съм я измивал, вместо да се омазнява, понякога се навива сама на букли чак се учудвам Grinning.

Та наистина бих се радвал на още някой коментар. Давайте насам Grinning

# 5
  • Мнения: 2 936
намерих ето това с google http://www.myvarna.info/2700/2703/707939.html

# 6
  • Мнения: 1 877
Преди известно време гледах, че до нас ( в София ) фирма е разлепила обяви,че изкупува коси. Ще се опитам да намеря координатите на тази фирма.

# 7
  • Мнения: 159
А в София къде изкупуват?
Моя позната си беше продала, но срещу много малко пари. А доколкото знам косите са доста скъпи.
Някой може ли да ми препоръча къде да дам моята? Предварително благодаря.

# 8
Благодаря за информацията Simple Smile.

Kamelia77 и аз намерих това в интернет ама се чудя дали е валидно. Ще взема да направя 1 разговор по телефона да се увяря.

# 9
  • Мнения: 1 243
Orgos, пусни една снимка преди да отрежеш тази чудна коса, че направо ми разпали въображението. Много си падам по дългокоси мъже! Embarassed 

Извинявам се за офф-а  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 708
А защо си решил че е време да я махаш?

# 11
  • Мнения: 52
Аз също преди време бях решила да я продам за перука. Но от проучванията тогава се отказах мигновено - много малко пари дават за естествена коса. Не си струва!

# 12
  • Мнения: 72
Мен по-скоро ме е жал да я отрежа. Моята е дълга до кръста и е здрава. Но съм си свикнала с нея.

Общи условия

Активация на акаунт