Какво облекло е подходящо за първия учебен ден

  • 18 754
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Тази година имам първокласник,но не знам с какви дрехи да е на 15.09.Моля за съвет.

# 1
  • Мнения: 24 467
Първото, за което се сещам, е че моят син определено НЕ би искал костюм и риза.  Laughing Аз пък не бих му причинила това.
Когато той беше в първи клас за първия учебен ден предпочете панталон 7/8 и тениска. Има една камара приятели- по- големи от него, всички бяха облечени с удобни всекидневни дрехи. Бях изненадана, когато открих, че много други деца от класа на моя син също бяха предпочели този вариант. След откриването и цялата церемония децата отидоха масово да играят и да се черпят. Ние- също. Зарадвах се, че не сме се втъкнали в бяла риза с елек и панталони с ръб.
Е, да не са износени, измачкани и нечисти, да. Купих му нови, но той си избра именно съответния панталон /на ластик в кърста/ и тениската.

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И моята хубавица ще е в дънкова пола /сама си я избра/,тениска и спортно сако отгоре ако е хладно.Все още издирваме подходящи обувки. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 516
Бих избрала спортна риза и дънки. За съжаление нищо по магазините не ми харесва. Мъжът ми казва, че съм невероятно капризна.

# 4
  • София
  • Мнения: 958
Синът ми беше с тъмно сини 7/8 панталони и хубава тениска. Мисля, че удобното облекло е за предпочитане. Всякакви опити за костюмиране винаги са ми изглеждали неподходящи.....

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз ще го облека по-официално.
Все пак му е най-най-първият учебен ден. Ще бъде първи клас.
Ще го облека с черен панталон, бяла риза и елек отгоре (не съм го купила още, но няма да е черен, а нещо по-пъстро), с черни обувки.
Живеем до училище и всяка година виждам децата и са облечени доста официално. Не искам всички да са с костюмчета, само моето да е по дънки и тениска както всеки друг ден.

# 6
Аз от първи клас само това помня-Бях с поло тениска и дънки(общо взето с дрехи за всеки ден)

# 7
  • Мнения: 11
моят син за голяма радост има мнго хубав вкус винаги пазарувам с него въпреки .че е малак каквото е харесал до сега не имало случай на мен да не ми хареса .и това защото той харесва все такива дрехи като за големите батковци спортно елегантни .има един приятел който е по голям отнего и той има ленен бежов панталон и спртно бежова риза с надписи .ризата е осигурена от англия но такъв панталон като за моя син не можем да намерим .ако имате някаква идея каде може да намерим нещо подобно .моля да ме информирате .благодаря ви предварително .

# 8
Ами моята дъщеря на 1 учебен в 1 клас беше с рокля. И на опашки. Не съжалявам,сега й е мн смешно като гледа снимките. Но все пак е началото на всичко едва ли не. Не исках да е по дънки и тениска. Оттам нататък вече за следващите учебни години тя си е избирала дрехите и сега си ходи черна като смъртта по тия мероприятия..Ама специално за 1 клас аз предпочитам да е по-официално.

# 9
  • usa
  • Мнения: 2 113
моето мнение е, че най-подходящите дрехи са чистите. не мисля, че трябва да са нови или специални, важното е детето да се чуства комфортно в тях и да са прилични и чисти. на моя син първия учебен ден беше вчера и какво да облече си избра сам от наличните дрехи в гардероба си - 3/4  дънки и тениска с пожарникарска тематика. като се има пред вид, че оставих сума пари 3-4 дена по-рано за подготовката на сестрите му за тяхното започване на учебната година, бях много доволна, че поне за него не се налага за сега да харча грешни пари за глупаво фръцкане. не можело да започнат учебната година със стари дрехи. нищо, че имат повече дрехи и от мен, дето ги трупам от толкова години... дрън, дрън, че пляс!

# 10
  • Мнения: 214
Ние сме с униформи,но ти препоръчвам нещо спортелегантно

# 11
  • София
  • Мнения: 39 759
Зависи от времето. Дияна ще е с пола, блуза, сако. До обувките все още не сме стигнали.

# 12
  • София
  • Мнения: 642
Зависи от времето. Дияна ще е с пола, блуза, сако. До обувките все още не сме стигнали.

А някой знае ли какво ще е времето все пак?
Подготвихме се за вариант "топло", но ако е хладно ще трябва да сменяме тоалета  newsm78

Между другото търсим си бяла момичешка жилетка, някой ако е виждал да казва къде  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 861
Синът ми ще е с официални дрехи. Макар, че аз също до скоро мислех, тези дрехи /панталон, риза, елече/, за много странни и даже съм се чудила кой ги купува.
Та така, този ден е ПРАЗНИК. Този ден е най-специалният от всички други в училище. Затова мисля, да сме с костюмче Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 886
Синът ми ще е с официални дрехи. Макар, че аз също до скоро мислех, тези дрехи /панталон, риза, елече/, за много странни и даже съм се чудила кой ги купува.
Та така, този ден е ПРАЗНИК. Този ден е най-специалният от всички други в училище. Затова мисля, да сме с костюмче Simple Smile
И аз така мисля.Панталона  костюма ми е страхотен  с него спечели  и 3 то място за красота.Ще купя обаче нова риза и ще е с панталон и риза.Всеки ден после може да ходи както си иска.Но този ден ще е както си трябва Hug Hug Party Heart EyesПък и напоследък думите са му ТВОЕТО ЖЕЛАНИЕ Е ЗАПОВЕД ЗА МЕН Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт