Търся спешно

  • 1 031
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 710
Здравейте мили момичета!
Пуснах същата тема в друг раздел,но нямам никакъв отговор,реших да пусна темата тук,защото някои мами ме познават и защото отново търся един вид помощ.
Търся квартира в София за 10 дена,в период от 04.09 до 14.09.Тъй като нямам финансова възможност да платя квартирата затова предлагам срещу това гледане на деца и помощ в домакинството в следобедните часове.Другият вариант който ми се върти в главата да работя в следобедните часове,но незнам кой и къде ще ме вземе само за 10 дена и със заработените пари да си платя квартирата.
Ще ставам ученичка,записала съм се да уча задочно,малко е лудо,защото реших да следвам мечтите си,но май с голо д..е няма да стане  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 908
Uspeh, Natalka!!!Evala prosto!!! Ama zashto Sofiq,a ne Varna? Za sajalenie v Sf ne moga da ti predloja nishto Sad

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Браво на теб! Дано някоя мама от София се отзове. Кажи какво си записала и къде, ако не е тайна!

# 3
  • Мнения: 710
ММка,избрах София,защото е по-близо до Плевен.
мимоза,записах се в професионална гимназия,задочно двугодишно обучение,профил фотография.Това ми е една от мечтите.

# 4
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Наталче, успех! Peace Другата седмица може да намина към Сф, пиши ми на ЛС къде си, ако можем да се видим! Hug

# 5
  • Мнения: 710
 Тази нощ пътувам, но на път съм да се откажа,оставям телефона на RAVIA ,който иска да се види с мен,ще се радвам да се запозная с вас момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт