Школа "Любознайко" в Двореца на децата

  • 5 561
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 960
Здравейте, дъщеря ми е на 3 г. и 2 месеца, от както се е родила я гледа гледачка. Сега съм решила да я запиша в детска школа Любознайко в Двореца на децата. Школата е за деца над 3 години, няма проблем с приема - директорката каза, че ще приемат всички желаещи. Просто вече й е много скучно и искам да й създам малко разнообразие. Сутрин аз ще я водя ( живеем на 5 минути с кола от двореца), а на обяд ще я взима лелята и ще си ходят в къщи. Заниманията за сутрин от 9.00 на обяд до 12.30.
Пробвах с търсачката но намерих само един постинг по темата. Искам да ви питам дали някой от вас има отзиви от тази школа, добри ли са преподавателите, имат ли подход, интересно ли им е на децата, боледуват ли, топло ли е зимата....Такива неща...
Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 136
Миналата година мислех да запиша сина ми там, но намерихме място в детска градина и отпадна. Ходих да видя какви са условията там. Честно казано не бях очарована от обстановката, но не беше и толкова зле. Иначе преподавателите са много добри, познавам някои от тях лично. Има доста занимания, учат почти всичко, което се учи и в детските градини. Единственото не удобство е това, че трябва да ги прибираш на обяд, но това не е проблем за теб, както разбирам. На една позната детето ходеше там миналата година и е много доволна.
Това е от мен, Успех

# 2
  • Мнения: 29
 HugАз сащо записах дъщеря си там и се надявам да й хареса.Преди 2 години една позната водеше детето си там и беше супер доволна.Иначе нямам повече информация,ще следя темата

# 3
  • София
  • Мнения: 3 960
HugАз сащо записах дъщеря си там и се надявам да й хареса.Преди 2 години една позната водеше детето си там и беше супер доволна.Иначе нямам повече информация,ще следя темата

Ками, кога я записа? Аз подадох молба в средата на август, защото после заминавахме на море...Днес смятам да мина да видя дали няма някакво съобщение, директорката каза, че в началото на семтември ще има родителска среща.

# 4
  • Мнения: 130
къде се намира тази школа/ може ли повече инфо- като цени примерно, как стои въпроса с храната?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
къде се намира тази школа/ може ли повече инфо- като цени примерно, как стои въпроса с храната?

Намират се в двореца на децата, на Стамболийски и К.Величков, храна няма, до обяд е! Цената е 35 лева на месец. Днес бях и ще има родителска среща на 11.09 от 18.30.

# 6
  • Мнения: 99
Моята дъщеря посещава ПШ"Любознайко" миналата година и ще продължи и през тази година. Аз съм много доволна от обгрижването на детето ми - заниманията им са интересни и съобразени с възрастта на децата. Дъщеричката ми стана много по-уверено в себе си и отворено към света дете. Има много и разнообразни допълнителни занимания, които може детето, по негово желание или на родителя, да посещава.
Например Дона ходеше на лего-зала, тае бо, английски език и народно пеене - и всичките занимания посещаваше с огромно желание, а за мен като родител това е най-важно.
Ако нещо друго ви интересува - питайте.

# 7
  • Мнения: 130
къде се намира тази школа/ може ли повече инфо- като цени примерно, как стои въпроса с храната?

Намират се в двореца на децата, на Стамболийски и К.Величков, храна няма, до обяд е! Цената е 35 лева на месец. Днес бях и ще има родителска среща на 11.09 от 18.30.
мерси Peace

# 8
  • Мнения: 1 650
Избутвам темата, защото май дъщеря ми ще го посещава от есента.
Който има инфо, нека сподели.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 960
Ние се отказваме, за съжаление, не съм очарована, прекалено много болни деца, съмнителна хигиена в стаите и тоалетните, студено през зимата и преходните сезони...И много ме е яд, защото мястото е с голям потенциал. За сега вече 3 седмици сме в :http://www.zvezdenvodopad.hit.bg/, супер доволна съм, но и цените са несъпоставими. Аз не си спомням точно колко беше в Любознайко, нещо от сорта 35 лева на месец, а тук е 4.5 лева на час, т.е за 4 часа на ден излиза 18 лева, Димана ходи 3 дни в седмицата , т.е 216 лева на месец...

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 907
Rima, а през летните месеци ще работят ли? Имам идея, докато дг не работи, да го запиша на английски или приложни изкуства, ако приемат деца на 3г. за тези занимания.

# 11
  • Мнения: 1 650
Специално школата не работи, до края на юни са , а и там не може да ходи когато си искаш, и за там се подават молби.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 907
Аз за "Звезден водопад" питах ... Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 3 960
Rima, а през летните месеци ще работят ли? Имам идея, докато дг не работи, да го запиша на английски или приложни изкуства, ако приемат деца на 3г. за тези занимания.

Да, те са си целогодишно! ( за зв.водопад)

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 907
Благодаря ти   bouquet !

Общи условия

Активация на акаунт