школа по рисуване

  • 5 836
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали школа (курс) по рисуване за дъщеря ми, която е на 9,5 години, ако Вашите деца посещават и са доволни?

# 1
  • Мнения: 12
http://risuvaneto.com/ Учителката се казва Надежда Лилова. Намира се на "Милин камък"12А в Лозенец, моите деца вече нямат време да ходят и инцидентно се отбиват. Учителката показва, но не рисува вместо тях, обяснява по много и има топло чувство за хумор. Доколкото знам, има няколко деца на приблизително тази възраст, които ходят там.

Друга добра учителка имаше преди години в едно читалище на Стамболийски, като тръгнеш от Св. Неделя към Ботев, не помня името и не знам дали е там още обаче.

# 2
  • Мнения: 2 176
А колко парички струва този курс?
Или на посещение се плаща?

# 3
  • София
  • Мнения: 285
Благодаря за информацията. Ще поглеждам темата, ако има някой инфо и за школи в района на Младост, София, ще съм благодарна.

# 4
Аз също търся курсове по рисуване, но за по-сериозна подготовка. Из net-a не намирам подобна. Иначе в повечето читалища има школи по рисуване. Вижте първо там.

# 5
  • Мнения: 12
А колко парички струва този курс?
Или на посещение се плаща?

4 лв. на астрономически час

# 6
  • Мнения: 639
Поразгледай този сайт - www.royana-bg.com - има най-различни занимания по приложни техники, а също и курсове по живопис, рисувана коприна, моден дизайн. Има възможност за индивидуални занимания с детето по удобно за вас време и се работи с качествени материали. При това е и за деца, и за големи.

# 7
  • Мнения: 2 401
Поразгледай този сайт - www.royana-bg.com - има най-различни занимания по приложни техники, а също и курсове по живопис, рисувана коприна, моден дизайн. Има възможност за индивидуални занимания с детето по удобно за вас време и се работи с качествени материали. При това е и за деца, и за големи.

11 лв. на час? За курс?  Такива ли са цените? Аз пък си мислех, че за тия пари  и вкъщи могат да ни идват..?

# 8
  • Мнения: 639
Поразгледай този сайт - www.royana-bg.com - има най-различни занимания по приложни техники, а също и курсове по живопис, рисувана коприна, моден дизайн. Има възможност за индивидуални занимания с детето по удобно за вас време и се работи с качествени материали. При това е и за деца, и за големи.

11 лв. на час? За курс?  Такива ли са цените? Аз пък си мислех, че за тия пари  и вкъщи могат да ни идват..?
Явно не си влизала в магазин с материали за художници и не си наясно с цените. Иначе сигурно може някой и да идва у вас за по-малко пари... Въпрос на избор.

Общи условия

Активация на акаунт