Готови ли са децата за училище

  • 1 155
  • 11
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Моите почти само чакам да кажат какво ще им искат-за помагалата

# 1
  • Мнения: 43
Аз бих казала  горе-долу .Има още доста неща , които трябва да осигурим , но те могат и когато запомне учебната година . С основните неща сме готови.

# 2
  • Мнения: 2 803
Горе-долу, чакаме родителската среща за повече подробности.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз чакам родителската среща.
Иначе е почти готов - дрехи за училище купих вчера, маратонки. Днес ще обиколким за учебните помагала. Раница и несесер вече има.
Утре ще се разходим за довършване на тоалета за 15-ти септември.
Днес подстригах и двамата.
Така, че малко остана.

# 4
Да,почти.В събота трябва да направим един шопинг тур и сме готови Party

# 5
  • Мнения: 745
Почти сме готови, но и аз чакам родителската среща да мине за да видя какво още трябва да се купи. Не сме купили и дрехите за 15.09.

# 6
  • Мнения: 2 803
Доволна съм, най сетне купихме тоалет за първия учебен ден. Още колко неща ми предстоят да купувам...... ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 960
все още сме в умуване за тоалета на дъщеря ми за първият учебен ден-тя още не си е  hahahaизбистрила концепцията за визията си.Иначе и аз чакам родителстака среща-щото в 5-ти клас всичко е ново,преподаватели,изисквания ....ще поживеем ,ще видим

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Момичета, а бюра купихте ли?
Бащата на сина ми щеше да носи някакво, а сега стана така, че трябва аз да купувам...
Вчера на РС ни дадоха още един списък и пак трябва да купувам още тетрадки и пастели... а си мислех, че вече всичко съм взела  ooooh!

# 9
  • Мнения: 581
 Ние купихме бюро още миналата година за подготвителната група, понеже аз юрках дъщеря ми да учи (или по-скоро да гради навици за учене) още от предучилищната.
  А иначе с другите неща сме почти готови.Снощи беше родителската среща, наясно съм какво трябва да вземем и от другата седмица тръгваме по магазини и борси.Добре, че мойта девойка обича да обикаля по магазините, та поне няма да мрънка, че ще я водя с мен.

# 10
  • Мнения: 2 708
Олинце, разбирам ти грижата, но за мой най-голям ужас, въпреки че имаме бюро от 1ви клас , вече ще почна съответно 8ма и 6та година, никой не ги ползва тези 2 бюра по предназначение. Служат за маса, за бар (за чашите със сок или айран) за хиляди листчета и единични химикалки и моливи, дори чорапи и гащи съм срещала да се разхождат там. И освен малкото място за клавиатурата, която е на плъзгащ плот под самото бюро и малкото място за монитора - за нищо полезно не се ползват. Не мога да разбера, защо не сядат на тия бюра - пишат дори домашните в лелглата, сгънати на четири. И викам, и се карам, и заплашвам и подреждам бюрата, турям ги да седнат и показвам как се ползват тези мебели, като на малоумни, и не и не и не..... А аз едно време толкова си мечтаех за бюро...

Много рядко сядат да пишат там. Не че въобще не сядат, но просто......
Дано и при вас не е така, защото си представям, (поне оставам с такова впечатление от поста ти), че ти се чудиш как да им го осигуриш, и сигурно ще го направиш, като всяка майчица, а те после Crossing Arms ама кво да се прави.
Аз продължавам с набиване на канчетата, друго не съм измислила до сега.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 210
Вчера на РС ни дадоха още един списък и пак трябва да купувам още тетрадки и пастели... а си мислех, че вече всичко съм взела  ooooh!
Първокласник ли ще имаш  Simple Smile? Миналата година и аз като теб напазарувах по списъка от родителската среща, като си мислех, че всичко съм взела. Ноооо почти цялата учебна година прекарах по книжарниците  Mr. Green Синът ми непрекъснато губеше моливи, гуми, и всякакви такива принадлежности, а за капак пишеше толкова разчекнато по едно време, че една тетрадка с тесни и широки редове свършваше за норматив  ooooh!
По темата - не съм купила абсолютно нищо  Close Другата седмица го прибирам от баба му и с него ще обикалям.

Общи условия

Активация на акаунт