® E-bay - тема 14

  • 42 636
  • 884
  •   1
Отговори
# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 1 650
някоя няма ли да сподели какво интересно е купила на мъжа си, та да попрепиша малко

# 4
  • Мнения: 5 255
Кола - бръм бръмммм  Joy

# 5
  • Мнения: 312
На съпрузи вече некупуваме,  само на близки интимни семейни приятели Wink
Поръчах едни маратонки 46 номер, но за сина конвърс Laughing, не съм чувала отзиви за маркат, но той си ги хареса и сега ги чакаме.

# 6
  • Мнения: 1 178
Аз пък тровя нерви с ПП и с една мома англичанка...  Crazy
Дано седмицата е добра.  Praynig

# 7
  • Мнения: 5 790
Нищо не съм купувала последните 2 седмици. Оглеждам се за детски ботуши.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
какво става с камиона може би  съм изпуснала

# 9
  • Мнения: X
И аз се завръщам на сцената след дълга отпуска Grinning Оглеждам се за есенно-зимни дрешки.

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Аз също съм в застой с пазаруването.Ще си купувам лаптоп и трупам парички Flutter
Аз бях питала ,ама пак да питам,тея които са си купили лаптоп от ибей,има ли такива с клавиатура на кирилица,че да превеждам с преводача за всяка обява описанието .... ooooh! М???
Много ще съм благодарна ако някой ме насочи  Hug

# 11
  • Мнения: 3 575
Давайте идеи за покупки, напоследък освен обувки за мене си нищо друго не мога да харесам....
Иска ми се за детето есенни дрешки и обувки, но все попадам на неща, които ми е по-евтино оттук да взема  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 219
Опа, и аз тук. Аз купувам бельо за малкия, че махаме памперса.



Търся дънкови якенца с дебел хастар, миналата зима имахме такова на Некст, обаче за тази зима ще му омалее вероятно

# 13
  • Мнения: 497
Някой има ли проблем с дебитна Виза на ПИБ? От средата на август в елекртонното банкиране не са ми отразени покупки от и-бей и от Ларедут ( за и-бейските имам потвърждения от пей-пал) , а сега не ми дава да платя едни обувчици въпреки, че имам налични средства.  newsm78

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 240
Здравейте! Все още съм "боса" относно Ибей, та затова моля за помощ - поръчах си нещо от американския сайт и получих мейл, че е шипнато. Изпратено е чрез USPS и имам тракинг номер - къде мога да го проследявам и за колко време гроре-долу пристигат нещата? Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт