"Обичам го,но не искам ...."

  • 8 244
  • 51
  •   1
Отговори
"Обичам го,но не искам да съм с него!" или пък"Обичам го,но не трябва да съм с него!"

Възможна ли е такава ситуация?

Хем обичаш ,хем знаеш че не искаш...защото ...примерно нещо те трови,от миналото му,от настоящето му,от навиците му...или пък  newsm78 познатите му са все жени,или е много красив ,с много връзки ...разни такива неща....

Случвало ли ви се е да зарязвате мъж,без на него да му е ясна причината,а тя да е била дълбоко вътре във вас,за нещо,което не можете да приемете и да продължите напред,да ви "вади "толкова очите,че да се откажете от любимият?Оправдана ли е такава раздяла?

Питам защото аз съм в такава дилема!  bouquet

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Ако въпроса ти е да ли такава ситуация е възможна - да разбира се
Изпитвала съм го.
Друг е въпросът, че в периода на страстта не се вижда нищо, какво остава до недостатъци.

# 2
  • Мнения: 1 258
С този въпрос ми напомни за едно мое преживяване!Разбира се че може да го обичаш и в същото време да НЕ искаш да си с него!Когато  е при теб да искаш да се махне,а когато го няма да ти липсва до болка!Моето мнение е ,че трява да седнеш сама със себе си(колкото и странно да звучи)и да обмислиш плюсовете и минусите на тази връзка(ако е връзка) PeaceАз така направих и ми беше по-лесно да реша какво да направя

# 3
Когато човек обича, приема другия с всичките му недостатъци и миналото му.

Ако нещо му вади очите, то значи, че не обича достатъчно или е сляп за своите недостатъци.

# 4
  • Мнения: 1 966
разбира се че е възможно  Peace просто сме си такива странни жените, никой не може да ни разбере, понякога и самите ние не се разбираме   Crazy

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разума трябва да е преди всичко.....

# 6
С този въпрос ми напомни за едно мое преживяване!Разбира се че може да го обичаш и в същото време да НЕ искаш да си с него!Когато  е при теб да искаш да се махне,а когато го няма да ти липсва до болка!Моето мнение е ,че трява да седнеш сама със себе си(колкото и странно да звучи)и да обмислиш плюсовете и минусите на тази връзка(ако е връзка) PeaceАз така направих и ми беше по-лесно да реша какво да направя



Ей такова нещо е!Какво да правя????

# 7
  • Мнения: 1 258
Помисли дали наистина го обичаш толкова много.Ако не -Тогава не виждам смисъл да си с него.Ако е Да-забрави за този недостатък или постъпка.Всеки си има трески за дялкане!Няма идеален човек.И аз и ти щтръкла ...Не бъди сурова с човека.Дай му шанс да поправи стореното  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 423
Мисли с главата си, жено, любовта отминава,
какво ще ти остане, продай си кожата скъпо.

# 9
  • Мнения: 6 713
Ако има такова "но", ако ме човърка отвътре да мисля по цели нощи той ли е, не е ли той, значи явно не е.
Трябва да искаш да остарееш с тоя човек.

# 10
  • Мнения: 1 216
Не! Не е възможно!
Значи не са истински докрай чувствата ти!

# 11
Знаете ли кое ме притеснява,аз съм на 36 и със всичките ми връзки досега е било така...е,нямала съм много мъже ...броят се на едната ми ръка,но със всички е било така,дали нещо във мен не е в ред или наистина не срещам "човека"?

# 12
  • Мнения: 2 448
"Обичам го,но не искам да съм с него!"  - няма такъв филм, да го обичам пък да не го искам. Особено пък по причините, които си изброила - минало, красота, познанства с жени и т.н. Обичам = искам го.

"Обичам го,но не трябва да съм с него!" - това е възможно, като това , че осъзнавам, че не трябва не означава непременно, че няма да отида де.  Wink

# 13
  • Мнения: 3 423
Знаете ли кое ме притеснява,аз съм на 36 и със всичките ми връзки досега е било така...е,нямала съм много мъже ...броят се на едната ми ръка,но със всички е било така,дали нещо във мен не е в ред или наистина не срещам "човека"?

Типично изкривяване ала стара мома.
Не се притеснявай, съвсем нормално е.
И не ми казвай, че на 36 пускаш теми за
подобни глупости, защото те тормозят.
Тогава вече наистина имаш голям проблем.

# 14
  • Мнения: 22 430
Да, напълно възможно е такава ситуация.
Това че ако съществува тя чувствата ти не са истински - аз не мисля така.
Има хора, които просто изпиват енергията ни, действат ни на психиката и колкото и да ги обичаме не може да се задържим дълго при тях.

Общи условия

Активация на акаунт