копринени чорапи

  • 1 517
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,дами!
Чета ви с интерес от известно време и се реших да ви питам нещо. Надявам се въпросът да не прозвучи неадекватно, но търсих във форума, в архива, в гугъл,че и в ларедут, ама понеже не открих такова нещо, направо ви питам: има ли такова животно като копринени чорапи днес? Питам, защото подозирам,че от найлоновите (полиамидени или там каквито са) ми се получиха леки изприщвания, та бих се радвала да ги сменя с естесвена материя, а знам, че копринените са такива пак прозрачни. Благодаря ви предварително  smile3525 и поздрави!

# 1
  • София
  • Мнения: 565
Има такова 4удо Simple Smile Можеш да потърсиш в севън секъндс, аз съм си купувала оттам. Ако имаш пък пове4е пари разгледай есен-зима на Палмърс.Там има доста копринени модели. Препоръ4вам ти да не си вземаш такива, в които има вплетени нишки от ликра.

# 2
  • Мнения: 6
Благодаря ти за светкавичния отговор  Simple Smile. Ще проверя в севън секъндс, а там към какви цени се движат? Щото в палмърс едва ли ще ме устройва цената. И да те попитам лесно ли се късат, сори, ако звучи тъпо, де, ама все пак да знам в какво инвестирам  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт