рядко уриниране след прекаран летен грип

  • 2 253
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Здравейте, тази седмица синът ми(1г11м)- прекара тежък летен грип - повръщане,разстройство, температура 5 дни и от два дни нищо му няма ,но уринира значително по-рядко 2-3 пъти на ден -дали е от обезводняването или може да е нещо друго,случвало ли ви се е?

# 1
  • Мнения: 676
Е, никой ли не е имал подобен проблем?

# 2
  • Мнения: 304
Моят син по принцип пишка на рядко. Не е прекарвал грип просто си е така. Снощи от 20 часа до тая сутрин в 8. Памперса му е сух нощем. Явно издържа повечко.
Консултирай се с лекар все пак Peace

# 3
  • Мнения: 676
Извинявай, а през деня по колко пъти пишка?

# 4
  • Мнения: 304
През деня е с памперс-не зная колко пъти, но не е много пълен като го сваля. Течности пие около литър на ден, понякога и по-малко.

# 5
  • Мнения: 4 784
На скоро синът ми прекара вируса с разстройство, Т и повръщане. Наистина в първите дни след като се пооправи пишкаше по-малко, но сега вече всичко се нормализира.

# 6
  • Мнения: 4 490
Моят син беше така точно по време на летен грип. Живееше само на вода, нищо не ядеше, само по малко мляко (по 100-тина мл на ден) и уринираше адски рядко. Бях се шашнала първите ден-два, но после се оправи. Възстановяването от този грип е бавно. Ако много се тревожиш, заведи го на лекар.

# 7
  • Мнения: 676
Благодаря ви за отговорите днес вече си пишка нормално - явно е било от обезводняването и малко се бях шашнала, но утре все пак ще му пусна кръв и урина.

Общи условия

Активация на акаунт