Аптамил AR

  • 444
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравейте, детето ми е с  гастро-езофагиален рефлукс и се храни с  Фризовом но ми казаха че не е хранителен.Някой ползвал ли е Аптамил AR как се понася от бебетата ?

Последна редакция: чт, 30 юни 2005, 08:46 от pandora

# 1
  • Мнения: 5 246
Погледни тук и тук дано намериш отговор на въпроса си  Wink

# 2
  • Мнения: X
Ще променя заглавието на Аптамил AR , за да ти отговорят мами запознати точно с него. Иначе аз ползвах Фризовом 4-5 месеца и бях много доволна, Ния също. Освен това понесе добре на регулирането на стомаха, но ти си знаеш най-добре, щом си решила да сменяш.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Да, нашата дъщеря беше със същия проблем и пи точно Аптамил АР месеци наред, почти до 6-тия си месец, после го сменихме с Фризовом, да мине на по-рядко мляко вече, като по препоръка на лекарка - специалист по детско хранене, слагахме в шишето и няколко лъжички каша, да "натежи" млякото и така...Но определено с приема на Аптамил АР рефлуксът отмина -имам предвид - още с първите приеми. Проблемът беше, че по това време точно това мляко ту изчезваше от пазара, ту се появяваше. Един ден ми се наложи да прозвъня всички софийски аптеки по указател, докато го открих в една близо до Медицинска академия. В най-голямата жега почти тичах натам...Дано при вас поне този проблем да го няма. Успех в захранването Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт