зацапване при имплантиране...

  • 3 170
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Здравейте,аз съм нова тук.Имам въпросче относно това,колко време е нормално да има зацапване при имплантиране на яйцеклетката.От известно време не се пазим с приятеля ми ,но не сме вманиачени на тема бебе.
Имам известни съмнения,че се е получило,но ще се разбере след време Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 14 472
при мен беше 2-3 дни преди очаквания цикъл, цикъла ми беше 26 дена, овулацията около 11-12 ден

# 2
  • Мнения: 4 700
Недей да се вглеждаШ много в теzи приzнаци. Откакто правим опити всеки месец "имам" симптоми, имплантационно zацапване, болеzнени гърди и какво ли оЩе не. И после оставам беzкрайно раzочарована.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
при мен беше 2-3 дни преди очаквания цикъл, цикъла ми беше 26 дена, овулацията около 11-12 ден

Аз пък мислех, че зацапване се получава при самото зачеване, а ти пишеш, че преди очакваната М, тоест поне седмица след зачатието ли?

# 4
  • Мнения: 953
при мен беше 2-3 дни преди очаквания цикъл, цикъла ми беше 26 дена, овулацията около 11-12 ден

Аз пък мислех, че зацапване се получава при самото зачеване, а ти пишеш, че преди очакваната М, тоест поне седмица след зачатието ли?


Да от 5-7 дни след зачеването, тогава се имплантира.
Изобщо не е задължително да има кървене.

# 5
  • Мнения: 1 424
Все пак мерси за отговорите-видях по-късно,че тази тема е доста обсъждана преди.Вчера сутринта спря зацапването и лекарката ми каза първо да си направя тест за бременност и след това ще ми даде направление за гинеколог.Утре сутрин ще си го направя.
А някой ползвал ли е тестовете Presto-те са за ранна диагностика?

# 6
  • Мнения: 609
mila kakvo e razvitieto?

# 7
  • Мнения: 1 424
Закъснява ми вече 10 дни,а теста беше отрицателен.Утре съм на доктор.Надявам се да ми каже добри новини!

# 8
  • Мнения: 4 700
икка, стискам палци.

# 9
  • Мнения: 1 085
Стискам палци да е бебче  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 424
Благодаря ви ,момичета. HugНасрочиха ми час за гинеколог утре(все още не ми е дошло,но ми се гади и спи по цял ден)според мъжа ми гърдите ми са по-големи Naughty

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Дано да е бебче , стискам ти палци  Praynig

# 12
  • Мнения: 359
включвам се и аз за пръв път Simple Smile

аз съм бременна с близнаци и не съм имала и капчица зацапване- толкова упорито следях симптомите, че когато установихме бременността аз казах "не може да бъде" защото нямах нито един симптом
- нито зацапване
- нито гадене или дискомфорт
- нито болезнени гърди
- нито базална темература 37,1 - 37,3
- нито особени вкусове, нито глад за кисело
все неща за които съм чела

та при мен до този момент-> никакви симптоми
така че чакайте търпеливо, не разчитайте на симптоми, защото са много относителни
късмет!

# 13
  • Мнения: 1 424
Момичета,благодаря за подкрепата! HugПреди малко се върнах от гинеколога-не откри бременност,а киста.Надявам се да се оправя с хапчетата и да не се налага операция.След като се възстановя ще продължим с опипите за бебче.
  Желая успех на всички с бебеправенето!!!

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 18:18 от икка

# 14
  • Мнения: 4 700
икка, съжалявам. Дано другият път има бременност, а не киста.  Hug

venche , лека и успеШна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт