Застраховане

  • 3 041
  • 32
  •   1
Отговори

Анкета

Каква застраховка имате?

Опции:

  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм съвсем сигурна дали съм за тук или за ДиС, ако съм в грешен форум - моля, модераторът да се чувства поканен да ме замете къмто правилния Simple Smile

Интересува  ме тези от вас, които имат застраховки - собствена, на съпруга, на други близки и т.н. - какво сте предпочели - застраховка "живот" или т.нар. спестовни застраховки, при които в края на периода се изплаща някаква сума и без да е настъпило застрахователно събитие? И ако искате, може да споделите кой застраховател сте предпочели и защо.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 622
Aз не, мъжът ми има застраховка Живот. От работата и лична.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked

# 3
  • Мнения: 4 111
Защо няма опция "Нямам" Crossing Arms

Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked

 Joy

# 4
  • Мнения: 2 000
Мъжа ми като тегли кредит и му направиха застраховка Живот. Аз нямам, щото все не остават пари и за застраховка.

# 5
  • Мнения: 2 018
Мъжът ми има - живот и трудова злополука. Аз - само трудовата. Имуществото ни е застраховано.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Имам застарховка "Живот",мъжа ми-също.След 25 год,ако нищо не ми се е случило ще си взема внесените пари с лихва.застраховката е в евро и внасям сумата си веднъж годишно.

# 7
  • Мнения: 1 447
Лично аз нямам никаква,но брат ми и баща ми имат застраховка живот.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 965
Аз имам застраховка живот в Алианц.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 508
Никаква. Против застраховките съм.

# 10
  • Мнения: 1 208
Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG

# 11
  • Мнения: 17 934
Да се възползвам и аз от темата. Имаме ипотечен заем, направиха застраховка на мъжа ми в AIG, банката е ОББ. Трябва ли всяка година да я подновяваме или банката го прави, или самата застраховка важи за целия период?

# 12
  • Мнения: 633
Съвсем скоро направихме застраховка "Живот" и аз, и съпруга ми в полза на детето. За срок от 20 години е и в края на периода ако няма ( дано няма  Praynig ) събитие, получаваме застрахователната сума + натрупаните лихви. Застраховката е в евро, в Алианц. Тъй като дъщеря ни е на 7 години, детската спестовна застраховка не е много удачна, защото вноските до навършването на 18 години ще са в по-голям размер.

# 13
  • Мнения: 2 018
Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG

Това AIG, онова AIG ли е, което го финансира Буш. И какво ще стане ако фалира? Някой знае ли?

# 14
  • Мнения: 274
Опасно е да имаш застраховка живот за голяма сума. Стаяваш потенциална жертва в буквалния смисъл на жена си.

Бо, да! Това е същото AIG. AIG e огромна корпорация и има интереси в много сфери на бизнеса. В Бг присъства с AIG Животозастраховане и като собственик на БТК, чрез свой фонд.
Кво ще стане ли? Зависи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт