какъв лаптоп да си избера като марка?

  • 23 443
  • 153
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
 Спряла съм се на марките Fujitsu-Siemens,ASUS,HP.Цената ориентировъчно,не повече от 1000 лв.В технополис ми препоръчаха Fujitsu-Siemens newsm78
Благодаря предварително за съветите.  bouquet
Няма да ми е излишно да ме посъветвате какво да гледам за да си избера добър лаптоп  Blush

# 1
  • Мнения: 1 247
ASUS
аз имам тази марка и съм много доволна Peace
е малко по скъп е от 1000лв Blush но си заслужава Flutter

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
този модел който аз харесах нямаше 1000 лв
Ето този http://www.technopolis.bg/product.php?pid=245 даже в магазина беше 945 мисля  newsm78


Май м/у този и този http://www.technopolis.bg/product.php?pid=244, ще се чудя  newsm78

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 13:36 от илонитка

# 3
  • Варна
  • Мнения: 480
Обърни внимание  процесора да е бърз,харда да по-голям.Съвета ми е да си вземеш модерна машинка,дори и да е с някой лев повече.Истината е ,тази техника адски бързо остарява.Аз ползвам Dell,успех в избора!

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Nushlem, аз не разбирам много  Embarassed особенно от процесори.Тея двата от предния ми пост добри ли са ?

# 5
  • Мнения: 940
Аз имам HP, над 1000 лева е. Много съм доволна. Лаптоп под 1000 според мен не си струва, но пак зависи за какво ще го използваш.

# 6
  • Мнения: 342
Аз имам HP, и съм много доволна, но вече остаря процесора. Сега ще си купувам Sony Vayo. Вярно, че са малко по-скъпи, но на марки като ASUS не се доверявам. Naughty Погледни и къде са произведени, и каква гаранция получаваш. Peace

# 7
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
и HP и  ASOS са произведени в Китай,то затова момчето ми предложи сименса,че е в Германия...
. Лаптоп под 1000 според мен не си струва, но пак зависи за какво ще го използваш.
Защо лаптоп под 1000 да не си струва  newsm78

# 8
  • Мнения: 32
Аз имам два лаптопа Toshiba, преди да си ги купя, говорих с доста хора, които с това се занимават, защото аз също нямах ни най-бегла идея как да си избера лаптоп (освен по харда и по процесора). Изключително съм доволна и не съжалявам за избора си. И двата струват над 1000лв, но мисля, че ако само ще ползваш интернет и офис програмите, а няма да работиш с тежки програми, спокойно можеш да си закупиш лаптоп до 1000лв. Но тогава всички ми казаха, че Toshiba и Futjitsu Siemens са добри.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 481
Препоръчвам Fujitsu Siemens.

# 10
# 11
  • Мнения: 4 292
Ako можеш да избираш - DELL!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 205
От няколко месеца имам Toshiba Satellite и съм изключително доволна. Цената му беше малко над 1000лв.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 19:03 от charming

# 13
  • Мнения: 485
Аз лично разполагам с 2 - HP и мъника ASUS EEE 701. Препоръчвам ти ги и двете марки, също и Toshiba Satellite.
Също така и DELL, може и да е втора употреба, излиза около 400-500 лв. Понякога DELL втора употреба са по-добри от новите. Без да съм сътрудник, работник, клиент или в каквато и да било връзка с тях ти препоръчвам MOST Computers. Цените им са прилични и стоките са с добро качество.

# 14
  • Мнения: 3 423
Малко ми е странно, че задаваш въпрос
за марки, когато поставяш таван 1000 лв.
Между трите предложени марки, избирам
Азус. На сименса вентилаторите им са зле.
HP нещо ги недолюбвам също. Късмет, па
каквото и да избереш, гледай параметрите.
За тая цена марката не е толко от значение.

Общи условия

Активация на акаунт