Един мъж в парка... и в мислите ми :(

  • 6 738
  • 96
  •   1
Отговори
Имам много добро семейство. Мъжът ми е прекрасен, обичаме се много, детето ни е добро и безпроблемно. В парка обаче срещам един баща... Като ме види, забравя за всичко наоколо (последния път почти го сгази един колоездач), гледа ме в очите пронизващо и просто го усещам.... усещам, че ме желае, че ме поглъща, дишането му се учестява, не знае къде да си сложи ръцете и т.н.  Дълго време не му обръщах никакво внимание, т.е.  естествено чувствах се леко поласкана от вниманието му, но само в рамките на емоции от типа "е, значи не съм съвсем за изхвърляне". Той е много красив, постоянно го снимат за модел в каталози и т.н., но това не му е професия. Кофтито е че професията му е много интересна, в моята област и има много повече опит от мен в нея. Разговорите ни са безкрайно интересни, времето минава неусетно, много се смеем (остроумен е и с невероятно чувство за хумор).
Всичко ок, но от известно време започнах да го сънувам.  Sad  Будя се с чувство на вина, избягвам местата, където мога да го срещна и се опитвам да си наложа да мисля за него. Най-лошото е, че в последно време, когато сме интимно с мъжа ми, изведнъж той нахлува в мислите ми и това ме възбужда. След като свърши всичко, се чувствам ужасно! Не зная какво да направя, за да престане това нещо!  Sad  Колкото и да се опитвам да не мисля за него, не става. Лошото е, че винаги, когато работя, се сещам за някой негов съвет, или нещо, което е казал и не мога да се отърва от него дори по време на работа.

Моля ви за съвет как да спра, да го премахна, да съм по-силна и да не  позволя да ми наруши хармонията в семейството и връзката ми. Ако ви се е случвало нещо подобно, кажете как го направихте. Благдоря!

# 1
  • Мнения: 11 747
Избягвай го, спри да ходиш там, където ходи той, за да не се срещате. Измисли си нещо интересно за правене - хоби, спорт, пътувания, нещо, което да те вълнува и разнообразява. Създавай си емоции, явно имаш нужда от такива и затова този мъж е дошъл, за да ти ги даде. Зациклила си нещо в ежедневието, не си го позволявай, защото брака ти ще бъде застрашен.

# 2
  • Мнения: 1 128
О да, решението е драстично спиране на всякакви взаймоотношения с него, ако не си толкова студена или с абсолютен себеконтрол. Обаче понякога чувствата иди ги контролирай... Crazy. Иначе желанието ще расте ли расте и можеш да се намериш в сложни ситуации. Между другото този човек нямаше да има такова място в мислите ти ако нещо в живота ти не върви.Дори и да не си го признаваш или да го знаеш съзнателно.

# 3
  • Мнения: 473
Нещата са много прости и ясни - ако не искаш да нахлува в мислите си не се виждаш с него, ако искаш го допускаш близо до теб. Проблемът е в това, че ти искаш да го допуснеш в живота си, но те е страх как ще се развият нещата в семейството ти и евентуалното му разбиване те плаши. Така че ти реши сама - или семейството или красивия мъж от парка. Вероятността да се влюбиш е 99 %, да се разочароваш също. Никой не може да ти даде съвет, защото ти трябва да решиш сама за себе си на кое да дадеш приоритет.

# 4
  • Мнения: 18
Имам много добро семейство. Мъжът ми е прекрасен, обичаме се много....!

Имаш добро семейство, обичате се много и се заглеждаш по друг, че чак и го сънуваш..  Crazy
Доброто сем., обичането и в същото време заглеждането нещо не ми се връзват много заедно  Wink

Ако пък толкова не искаш да го срещаш, ми постъпи по най-простия начин. Просто не ходи в този парк .. Елементарно  Flutter

# 5
  • Мнения: 2 617
Напиши книга.
Ще ти помогне  Peace
(А и имаш заложби Wink )

# 6
  • Мнения: X
Първото което искам да напиша е поздравления за заглавието на темта:) Просто ми прозвуча много яко:))))) веднага си личи че ти е ясно за какво става дума.....
Едва ли ние ще те разубедим да се впуснеш в приключението, защото май го искаш. Както и да е, на всеки се случва. Хубаво е че осъзнаваш на време и се опитваш да избягваш местата на които можеш да го видиш. Поздравления за което, но имаш само 3 варианта според мен. Единия е да го избягваш задължително...окончателно...каквото и да ти струва! И след време всичко ще стихне - гаранция. другия е да си поставиш за цел да се разочаровш от него.....да, т.е. си кажи че, неможе да е толкова идеален колкото ти се струва. Огледай го добре, пробвай да поговориш с него за неща, които смяташ че всеки мъж би подминал, и виж реакциата му. дано те разочарова. И 3-тия вариант е да се оставиш на течението. Голям процент вероятност има пак да се разочароваш, но ще ти е малко по-кофти. Това е. Успех и не се притеснявай!

П.П. Огледай го за ушна кал и мръсно под ноктите ако е нужно! Мен това ме погнусява много яко!

# 7
  • Мнения: 2 471
Замисли се, какво би ти коствало ако се поддадеш на емоциите. Заслужава ли си да рискуваш доброто семейство? Щом е толкова красив и е известно лице, дали няма после да съжаляваш, ако стигнете до интимност?

# 8
  • Мнения: 6 604
Аз съвет няма да давам.Само искам да кажа,че колкото и рядко да чета форумчето тази тема ми звучи УЖАСНО позната newsm78. Защо не се поразровиш малко във форума,сигурна съм ,че ще я откриеш  Wink.

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката,като те чета въобще не ми приличаш на здравомислеща съпруга и майка,каквото се опитваш да се докараш.... Twisted Evil
Ти за това ли се разхождаш из парковете,да зяпаш кой мъж не може да си намери място на ръцете.....!?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
Отговорите ти сама трябва да намериш!
Той ли е мъжа?
А другия?
Единствен ли е?
Желаеш ли го?
Повече от съпруга ти?
Можеш ли да загърбиш спомени от щастливо минало и да се отдадеш на неясно бъдеще?
Толкова ли е силна тръпка ти?
Нощем се въртиш в леглото, би ли предпочела да си до него?
Не спиш?
Сънуваш го?
Не може да го имаш?
Другия мъж - нека да е любов и страст и емоция, но нищо повече! Изборът е твой!
Другия мъж не е избор!
Той може да бъде мъка, страст, грях, фантазия, но не и избор! Оглупяваш и страдаш!
И за какво?
Ще се преземиш и тогава повече той няма да идва в съня ти и емоцийте ти! Ще бъде просто един мъж от парка, сън или спомен! Хората, които срещаш ежедневно се забравят, както и сънищата отшумяват, а спомените се лекуват!
Изживей емоцийте си, но в живота ти няма място за двама мъже!
Когато "пораснеш" може да разкажеш за емоцията си, за вдъхновението си да напишеш тези редове и решението, което си намерила...
....и тогава може би пак ще  прочета темата ти!

# 11
  • Мнения: 1 062
Смятам, че много трезво гледаш на нещата и осъзнаваш грешката, която би могла да допуснеш. Спираш да ходиш там където би могла да го срещнеш, когато се усетиш, че мислиш за него, целенасочено започни да се занимаваш с нещо, което ще наведе мислите ти в друга посока. Ако щеш вземи реши една сложна задача по математика  Laughing. Просто ангажирай ума си. С времето ще отшуми, сигурна съм.

# 12
другия е да си поставиш за цел да се разочаровш от него.....да, т.е. си кажи че, неможе да е толкова идеален колкото ти се струва. Огледай го добре, пробвай да поговориш с него за неща, които смяташ че всеки мъж би подминал, и виж реакциата му. дано те разочарова.
Допада ми този съвет. Ще се опитам. Кати, благодаря ти за насоката. Тъй като явно (под)съзнанието и въобще психологическия момент е ключов, най-добре е оттам да тръгна.

Пълнолуние, pina, също ви благодаря за подсказването - наистина най-добре е да си намеря много допълнителни занимания.

запазена ма®ка, Боже, колко си права и колко лесно и просто звучи!

Напиши книга.
Ще ти помогне  Peace
Ха-ха, разсмя ме. Ще напиша, веднага щом намеря изход за главната героиня.  Tired Благодаря все пак.   bouquet

Благодаря и на другите мами за реакциите. Аз наистина търся практични съвети за решаването на тази ситуация. Не стоя пред дилемата дали да направя крачката или не. Този мъж е много обаятелен като човек (да не говорим за многото ни допирни точки), затова предполагам емоциите са ми дошли малко в повече...  Confused И аз съм човек, а не робот и не мога да бъда програмирана.... Не сме се докоснали дори, не смятам и да го правя... Но това неизказаното в очите..., този метър или два пространство между нас, което е с такъв заряд, че буквално ме е страх да направя крачка към него, ...това ме убива. После се чувствам зле, изтощена и гневна.  Sad Последните случайни срещи бяха кошмарни, държах се грубо и рязко  без да имам причина. Срещнах го докато тичаше (нарочно не отидох в парка, а в обратната посока и бутах количката по тротоара между колите), той се спря, поздрави ме и каза нещо, а на мен ми стана лошо от напрежение, стомаха ми се обърна, прекъснах го, като смотолевих, че бързам за автобуса и се изстрелях. Цялата изпотена, нервна, ядосана. Излишно е да споменавам как после ми "се явяваше" така задъхан, красив, с блеснали очи и дрехи, през които се виждат всички очертания на тялото.  Грешни мисли.  Close  Как се чувствам като две личности и какво напрежение е в самата мен. Ужасно е и на никой не го пожелавам.

Написах тук, защото зная, че женската психика, мислене, емоционалност често пъти е нещо много ирационално, необятно, изненадващо дори и за самата жена, затова реших да попитам вас дали нещо подобно ви се е случвало и как сте намерили сили да се освободите от подобни обсебващи образи.

# 13
  • Мнения: 5 710
Гледах филм със същия сюжет. С Кейт Уинслет. Консумираха страстта си в пералното помещение на едната къща. Много секси. Горе долу съвета ми е в тази посока.

# 14
  • София
  • Мнения: 90
Не намирам нищо притеснително в ситуацията, но зависи как ще я оставиш да се развие.
Аз харесвам фантазиите-те са прекрасен начин да си освежиш брака и сексуалния живот!
Чудесно е че си намерила обект на фантазии, но не ги реализирай, ако не искаш да съсипеш както тях, така и семейството си.
Ако обичаш съпруга си, после ще се чувстваш ужасно... Sad
Помниш ли едно стихотворениена Дамян Дамянов:
"....една мечта се срива изведнъж,
разбулиш ли я, видиш ли я гола..."
Същото е и с фантазиите!
Помисли какво ли толкова може да има в гащите му, че да си струва брака ти?!
Виж, ако семейството ти и без друго се разпада, друго бих те посъветвала Naughty

Общи условия

Активация на акаунт