Дългокърмещи майки - да пообщуваме - част 13

  • 11 843
  • 310
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 8 242
Уха първа  Mr. Green

На мен не ми минава номера за "независимо кърмене" особено.. А в колата ли сме - тва ако не е залепено да суче не може. От морето като се прибираме по 3-4 часа буквално не се отлепя от гърдите ииииииии  #Crazy #Crazy #Crazy Направо издиявам от време на време..
За заспиване - още НИКОГА не е заспивал по друг начин. То и без това ни е трудно спането, та ако няма цици просто няма да спи  Crazy

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Peace
ми... втора  Mr. Green

Нашето пътуване също мина в сукане. Обаче практикувахме обсъжданата вече поза - напупена над столчето  Mr. Green
Направо ме държеше така до омаляване, а няма да ви казвам какви мисли ме напушваха, представяйки си как ме гледат от колите покрай нас  Joy Добре, че пътувахме нощем и нямаше много видимост

# 3
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Хайде, аз взимам бронза!  Wink

iviche, явно мойта наглост е неизмерима, щом преди 2 дена открих темата и веднага се записах без да питам може ли и подходящо ли е (просто така си се чувствах).  Mr. Green Оттогава съм хипер активна и даже взех да подстрекавам хората да се записват. Ми то при тая отчайваща статистика (не само тук във форумско), всяка кърмачка, която има желание да кърми дълго, си е дългокърмеща.  Grinning

Освен това, аз не одобрявам рестрикции от сорта кой къде може/не може да пише. В края на краищата -- свободна и уж демократична държава сме, съответно и този форум трябва да бъде такова поле за изява.  Peace

Аз също не мога "без себе си", по израза на iviche, но засега моето време е разпределено м/у работа и Калина, като второто би трябвало да е почивка, но да си призная -- не е. Редки са миговете на истински релакс. Даже се опитвам да си спомня поне един такъв за последните 2 години и... не успявам.

Все пак съм щастлива (макар и уморена) и доволна от постигнатото. Сега вече имам и мъждукаща надежда, че ще мога да оставя дзверко на майка ми за 2-3 дни без жената да откачи.  #Crazy

# 4
  • Мнения: 4 966
Нашето пътуване до морето и обратно мина учудващо добре. Дори не се наложи да суче. Миналата година беше кошмар! Трябваше на ръце да я държа три часа. Тази година се заинатих, че няма да излиза от столчето. Тя спа голяма част от времето на отиване. На връщане по-малко, но пък беше спокойна. Кърмихме се, но не в движение! Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 12 201
  Хайде и аз да се запиша. Тази нощ и ние пътувахме от София към Добрич, но малките отново си спаха през целия път, но и ние пътуваме от девет вечерта до три сутринта именно по тази причина. Защото иначе издържат точно половин час ако са будни и настава купона.
   Следобед сме на сватба, а после отиваме на морееееее  Simple Smile Дано времето се оправи, че днес ми се струва много студено....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 348
Скок!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 877
ку ку и от мене  Crazy

миа заспива в кола без ци пък  Party, значи всичко е до дете.... и до това колко е уморено Mr. Green  Thinking

# 8
  • Мнения: 8 242
Ух, Ванилка, няма уморено, няма "спи ми се" при нас  Tired
А и да не говорим като започна да отказвам и да го залъгвам с нещо какъв рев и писъци настават.. Ама то така е с всичко в раз възраст.. А с това особено негово пристрастяване към циците не знаммммммммммм какво ще се правим  Rolling Eyes
Че нас и ясла не ни чака..

# 9
  • Мнения: 136
ekaterina, приятно е да се срещнем и тук  Heart Eyes, аделка е очарователна  Flutter Flutter, навести ни и в майската темичка Hug
пс.ние все така си спим заедно и вечер като я прибера от баба й си изпива млякото ,а после и за заспиване.....дъртото кърмаче то Mr. Green а скоро сме и на ясли Thinking, щде ви пиша пак Flutter, бъдете здрави!
И аз се гордея с факта че имам съмишленичка от "майските" !!! Цункай красивата Миа от нас с Адела. Може някой път да се срещнем, че Ади си няма приятели които да се кърмят все още....

# 10
  • Мнения: 8 242
И аз се гордея с факта че имам съмишленичка от "майските" !!! Цункай красивата Миа от нас с Адела. Може някой път да се срещнем, че Ади си няма приятели които да се кърмят все още....

Хм.. И аз съм от майските  Crossing Arms
Туй че не пиша особено, не значи че не чета чат пат  Blush

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 1 877
ekaterina,  с най-голямо удоволствие ще се видим някой уикенд, пиши на лични да се разберем Simple Smile Heart Eyes

духи, аз понякога се ядосвам на някои неудобства покрай кърменето все още, като например досадното мрънкане: дай няниииииии, но друг път си акзвам да си трая, понеже вече е много трудно да се учи да заспива по друг начин...... трудно предвид това, че няма да стане без рев и мъчение и травмиране, а аз НЕ ЖЕЛАЯ да й причинявам подобни чувства Naughty

та си казвам по -добре да извличам доброто от кърменето, пък като порасне и надскочи нуждата от гърда и кърма, сама ще се отбие, горчивия лак ми е много жесток, чудя се как ще започне да заспива сама  , ако го приложа, май ще си докарам зор на главата, а сега за 10тина минути и е успана Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 12 201
  Моите от един месец някъде през ноща като се събудят да пишкат и после си заспиват сами. Най-много да помрънкат една две минитуки и това е. Няколко пъти дори и вечер се случваше да си заспи някоя сама или ако съм излязла и са с таткото пак си заспиват сами без проблем. Но на обяд ако не ги приспя на гърда просто не заспиват, засега там не съм пробвала или ако съм ги оставала на баща им просто не спят на обяд  Simple Smile
 

# 14
  • Мнения: 3 595
При нас голямото се отби дни преди да забременея с второто. С нея цикъл имах на 3тия месец, с него не помня, но беше по-късно. С малкия се забременихме от първото непазене. Явно е бързал да идва човека  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт