Изневяра ли е това?

  • 6 948
  • 87
  •   1
Отговори
Значи, накратко историята е следната: женени сме с мъжа ми от 9 години, имаме дъщеря на 3 години, зачената с инсеминация - имахме разни проблеми, най-съществения според мен рядко правене на секс. Не сме правили секс от почти 4 години....Нямам никакво желание да го правя с него, той се пробва от време на време, но аз му казвам, че съм приключила с тази част от живота си и той се отказва...Той много напълня, занемари се, абе мирише ми кофти....Живеем си в платоническо разбирателство....Обаче аз съм млад човек, на 34 съм и от време на време ме човърка.....От известно време имам взаимен флирт с един клиент и еййй толкова ми трябва да кривна от правия път, но си слагам големи спирачки...Много съм влюбчива и знам че едно квивване ще повлече всичко след себе си...От една страна не ми е лошо семейството, разбираме се, уважаваме се, бутаме напред, материално сме доста над средното ниво....От друга страна дявола в мен постоянно ми повтаря , че семейство без секс не е семейство...Та се чудя, дали ще е изневяра ако правя секс с някой друг.... newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ти пък!? Как ще е изневяра? Това си е съвсем в реда на нещата.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разбира се....,секса за изневяра ли го имаш!? Laughing

# 3
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Да де-леко кривване от правия път ще е само...

# 4
  • Мнения: 3 423
Не, няма да е изневяра. Сама пишеш, че бутате
семейството, но не се блъскате. Е, блъсни се, де.
Как иначе ще усетиш, че си жива. Бутайте си се
иначе с мъжа ти, семейството си е семейство и е
такова, каквото си го поддържате. Хайде, късмет!

# 5
  • Мнения: 192
Според мен не е.
Стига ти да успееш да запазиш нужното хладнокръвие в къщи, така че мъжа ти да не разбере.
Въпреки че пък ако разбере току виж се усетил, отслабнал и се изкъпал и проумял че жена му не е даденост като хладилника например. И че има нужда тръпката да се поддържа цял живот.

# 6
  • Мнения: 1 062
Тц, не е изневяра да правиш секс с друг. Леко кривване, което включва да се изплющиш с клиент е нормално за всяка МОНОГАМНА  двойка. Ти не говориш ли със съпруга си за тези неща, за занемаряването говоря.

# 7
  • Мнения: 152
Давай смело, но без влюбване. И след утехата не се прибирай у дома ухилена.

# 8
  • Мнения: 192
Давай смело, но без влюбване. И след утехата не се прибирай у дома ухилена.

Е то това е и най трудното Simple Smile
Разходи се малко преди да се прибереш - да изчезне блясъка в очите.

# 9
  • Мнения: 2 155
Егати пързалката... Crazy

# 10
# 11
  • Мнения: 1 958
Ти нещо май се пробваш.... колко народ ще ти се лепне на темата  Crazy

# 12
  • Мнения: 197
Какъв дявол, какво чудо newsm78 Rolling Eyes ти се върти в главата. Вие обичате ли се newsm78???И  ако беше писала в клюкарника отдавна да са ти решили проблема. Едно време на морето  пързалките се плащаха.....

# 13
  • Мнения: 11
привет и от мен .моя мъж също е доста едър(но се къпе и повече от мен стой пред огледалото) и постояно е изморен .но това е защото имаме собствена фирма и той много ме глези и не ме задължава в нищо .аз съм  като третото дете в къщи.даже защото е манияк на тема готвене аз мнго рядко и готвя което най много мразя и това е най голямата голямата радост за мен да не готвя.че така като все му се спи на моя човек а аз също съм пристрастена към секса .може да ви се стори смешно но аз често вечер го събуждам като легна от горе му и задействам малкият човек той ще не ще се събужда.а когато ми е жал след дългия изморителен ден да го събудя господ ми е дал ръчички много са добри Simple Smile)))

# 14
  • Мнения: 2 617
От друга страна дяволаЪТв мен постоянно ми повтаря , че семейство без секс не е семейство...Та се чудя, дали ще е изневяра ако правя секс с някой друг.... newsm78

И какво семейство сте били (без секс) тези 4 години тогава?  newsm78
Въпросът ми, разбира се, е реторичен (четейки те, а и съобразно твоите критерии).

Общи условия

Активация на акаунт