буда

  • 7 656
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
 Thinking
Здравейте, подариха ми една малка статуя на буда, казаха ми, че носи късмет, но не зная къдетрябва да се сложи, на какво място, ако някой знае нещо повече моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 871
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

# 2
  • Мнения: 4 651
Thinking
Здравейте, подариха ми една малка статуя на буда, казаха ми, че носи късмет, но не зная къдетрябва да се сложи, на какво място, ако някой знае нещо повече моля да сподели.

Там където си държиш малкото слонче, костенурката и десетки други джундурии, които носят късмет!

# 3
  • Мнения: 2 401
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 #Crazy

Сложи си я, където  ти е удобно, както го чувстваш демек.

# 4
  • Мнения: 871
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 #Crazy

Сложи си я, където  ти е удобно, както го чувстваш демек.



Не бе, Буда е велик...сам ще си покаже Mr. Green

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стиляна, кажи къде да си сложа две инонки, че не мога да им намеря място от години.
Как се процедира с тях?

maxell, сложи я там, където ще те радва.

# 6
  • Мнения: 871
СтилИяна, кажи къде да си сложа две инонки, че не мога да им намеря място от години.
Как се процедира с тях?

На изток-югоизток. Не ми благодари Stop

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Брех, няма ли да е по-подходящо да пожонглирам с тях и където паднат...там да ги бодна?
Един вид, божията воля да ме води.

Язък. В теб ми беше надеждата за нещо по-оригинално.

# 8
  • Мнения: 2 156
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 rotfImbo  168uu

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Захир, Знаеш ли какво значи "dummes Posting"?

Иначе, казват, че Буда бил мъдър, та може и да измисли сам къде да се сложи.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Лили, започвам да мисля, че само Буда е толкова мъдър Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 156
Захир, Знаеш ли какво значи "dummes Posting"?

Иначе, казват, че Буда бил мъдър, та може и да измисли сам къде да се сложи.

Според мен е "тъп постинг". Вероятно идва от немската дума dumm, която означава тъп, глупав. Ако не е така, поправи ме.

# 12
  • Мнения: 2 401
Тя Лилянката е объркана от комбинацията хилеж и тъп постинг, поясни чий точно постинг е тъп.  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 156
На Maxell, естествено.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Натюрлих.
Я, я.

Темата загрубява.

Общи условия

Активация на акаунт