Какво се е случило с Даниела Сеизова от Бтв?

  • 15 427
  • 58
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
В централните новини съобщиха за смърта на журналистката? Чули ли сте нещо по въпроса? Ани Салич едвам довърши първата част на новините

# 1
  • Мнения: 934
Точно сега се ровех, за да прочета нещо в нета, но нищо не намирам... Thinking
Даже няма инфо, че е починала...камо ли от какво...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Напусна ни Даниела Сеизова smile3518 Flowers Rose Flowers Rose

Днес е много тъжен ден за екипа на bTV Новините.
Напусна ни нашият приятел и колега Даниела Сеизова.
В работата си, Дани никога не се спираше само до това да отрази събитията. Тя приемаше случващото се за своя лична кауза.
Tя е в bTV от първия ден на телевизията.
В началото като спортен репортер и водещ на новините.
За годините, в които Дани работи за bTV Новините е направила стотици репортажи. Сред темите, които отразяваше с най-голям хъс бяха проблемите на пациентите. За работата си получи наградата за изключителна гражданска позиция от Асоциацията на пациентите с онкологични заболявания.
С филма си Диагноза посветен на кризата с лекарствата за онкоболните Дани помогна за решаването на проблема. Тя е помагала неведнъж в случаи на отказ от лекарска помощ, на липса на медикаменти или при некоректно отношение на лекар към пациент. Дани повдигна въпроса и за джобните пари, които децата без родители получават като месечна помощ.
Най-много от всичко обаче Дани се радваше на добрите новини. Дани, ще бъдеш винаги с нас!

Ще запомним Дани с изключителната й жизненост, отзивчивост и доброта. Опелото ще се извърши утре, 30 август от 14.30 ч. в храм Свети Седмочисленици в София.

Източникът е това.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Стана ми мъчно за нея, но как така изведнъж? Боледувала ли е от нещо?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 909
Боже толкова млада и лъчезарна,винаги с интерес следях нейните репортажи,новината ме остави без думи,най искрени съболезнования на семейството и  smile3518 Flowers Rose Flowers Rose,какво нещо е живота момичета ........гадно

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Много мъчно ми стана, мир на душата и  Cry

# 6
  • Мнения: 851
Съжалявам, че ще го кажа, но според мен това е рак. Не вярвам нещо друго да може да покоси така една жизнена млада жена. Жалко за сладкия човек. Ани Салич наистина ужасно се разстрои и според мен плака, затова Юксел прочете следващите няколко новини. Много гадно.
Мир на душата й!

# 7
  • Мнения: 1 715
Мир на душата й! Flowers Rose

# 8
  • Мнения: 503
 Flowers Rose Flowers Rose Твърде млада си отиде.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Господи, ужасно е.Мир на праха и. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 10
  • Мнения: 2 353
  Бог да я прости.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 389
Съболезнования на близките и.Мир на душата и. Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 1 685
Наистина, жалко!Не ми се вярва просто!мир на праха и!!! Flowers Rose Flowers Rose

# 13
  • София
  • Мнения: 15 458
Останах като гръмната като прочетох в Дир-а. Мир на праха и!Нека почива в мир! Praynig Моите съболезнования за семейството и! Flowers Rose Flowers Rose

# 14
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Мир на праха й !  Cry  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт