Добър солариум в центъра на София

  • 13 995
  • 21
  •   1
Отговори
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета,

планирам да тръгна на солариум и бих ви помолила да ми препоръчате добър солариум, изпробван от вас в центъра на София  Laughing

Бих искала да имат и хоризонтален, и вертикален, както и подходящата козметика. Ако и персонала е компетентен ще е супер.

Мерси  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 203
Аз не мога да ти препоръчам, защото и аз ще ходя другата седмица за 1ви път, насочила съм се към солариума в подлеза на Ялта, едиственото, което разбрах като инфо е, че има и вертикален, и хоризонтален, 4 лв. е 5 мин., др. седмица ще ходя и ще пиша после как е било, а ако някой, който е ходил, пише междувременно, ще е екстра....или пък ако препоръчате някой друг пак в центъра....

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
МIA не искам да те отчайвам но точно там няма да стъпя.

Познавам собствениците и не бих казала, че разбират особено много от солариуми, а персоналът разбира се е все от техни роднини.

Едно момиче от форума беше се оплакало,че козметичката им я е обезобразила направо  Sick

Аз се замислям за SunLine на Графа, но ще чакам още мнения.

# 3
  • София
  • Мнения: 203
Лу, благодаря ти за инфото, явно и аз ще чакам за някой препоръчан, а към този се ориентирах просто от удобство, че е близо до работата ми.

# 4
  • Мнения: 3 695
Лу не мога да ти препоръчам, защото си намерих в моя район и не ходя в центъра на солариум, но ще ти кажа едно студио където да не ходиш http://www.suncitystudio.com/?navigate=mest - приятно обстановка, ужасно обслужване  Peace

# 5
  • Мнения: 2 414
Аз съм ходила в SunLine на Графа и съм доволна-добро обслужване и голям избор професионална козметика. Peace

# 6
  • Мнения: 779
Лу не мога да ти препоръчам, защото си намерих в моя район и не ходя в центъра на солариум, но ще ти кажа едно студио където да не ходиш http://www.suncitystudio.com/?navigate=mest - приятно обстановка, ужасно обслужване  Peace
..защо-как са се отнесли към тебе?! newsm78

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм ходила в SunLine на Графа и съм доволна-добро обслужване и голям избор професионална козметика. Peace

Мерси за отговора  Hug

А дават ли и добра консултация?  Thinking

Ру не бих и отишла там  Laughing
Боби собственичката е бивша управителка на солариума в подлеза при Ялта, за който вече се изказах. Изключително просто момиче с ужасно високо самочувствие.  Sick

# 8
  • Мнения: 779
Аз съм ходила в SunLine на Графа и съм доволна-добро обслужване и голям избор професионална козметика. Peace

Мерси за отговора  Hug

А дават ли и добра консултация?  Thinking

Ру не бих и отишла там  Laughing
Боби собственичката е бивша управителка на солариума в подлеза при Ялта, за който вече се изказах. Изключително просто момиче с ужасно високо самочувствие.  Sick
зна4и да не ходим на графа ли?! newsm78

# 9
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
lanibarbi не на Графа.

Това, което обясних се отнася за линка, който е дала Ру - http://www.suncitystudio.com/?navigate=mest 

За сега аз мисля да пробвам солариума на Графа и ще споделя впечатление  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 414
Има и едно друго студио,от което съм много доволна-Belize,намира се на Графа,срещу KFC.

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мелиса а от кое си по-доволна - от Belize или от SunLine?

# 12
  • Мнения: 2 414
И от двата съм доволна. Peace
Може би от SunLine заради по-богатият избор на соларна козметика.

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мелиса и двата са с вертикален и хоризонтален солариум нали?

А нещо цени да ме ориентираш ако може?   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 414
Мда-има и хоризонтален,и вертикален солариум. Peace
Като цени Belize е 90 ст на минута,а SunLine-4 минути са 5 лева.

Общи условия

Активация на акаунт