С какво мляко храните децата си след 1 годинка ?

  • 3 142
  • 53
  •   1
Отговори

Анкета

Искам да  попитам с какво мляко храните децата си след годинка?

Опции:

  • София
  • Мнения: 5 693
Ние сме на Аптамил 3 в момента  от самото начало сме на Аптамил но  си мисля да го сменя с някое от горе посочените!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Нестле Джуниър пие.А ти защо искаш да сменяш Аптамила?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Ми доста тежко ми се струва това мляко,а и 3 ката се разтваря ужасно трудно! ooooh!
Освен това се запичаме и може би е от него Rolling Eyes

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Пием Фризо 3,но мисля че не е добър избор за запечени бебета/деца.

# 4
  • Мнения: 1 896
До 1г. и 4м - Аптамил 3. Не сме имали проблеми.
Смених го с кисело, защото по това време изведнъж сам се отказа от АМ.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 С Аптамил 3.До около 1г.8м.

# 6
  • Мнения: 139
Пием Нестле Джуниър но и него не мога да разтворя.Сега съм взела ХИПП розовата серия но не съм го отворила още.Селия Дивелоп е много хубаво но много трудно го намирам   bouquet

# 7
  • Мнения: 27 524
Друго - не преминахме на тройка, не ги одобряват и препоръчват. Давах Аптамил 2 и/или готовите течни каши на Данон  Peace

# 8
  • Мнения: 552
В тази връзка да попитам-Има ли въобще нужда да се преминава на 3-ка?
Борис е на Лактана Био2 и скоро ще навърши 8 месеца и се чудя дали да му давам 3ка newsm78
А дали мога да му давам примерно и 2ка и 3ка едновременно newsm78

# 9
  • Мнения: 781
В тази връзка да попитам-Има ли въобще нужда да се преминава на 3-ка?
Борис е на Лактана Био2 и скоро ще навърши 8 месеца и се чудя дали да му давам 3ка newsm78
А дали мога да му давам примерно и 2ка и 3ка едновременно newsm78
Вълнува ме и мен същия въпрос Peace

# 10
  • Мнения: 2 131
Друго - не преминахме на тройка, не ги одобряват и препоръчват. Давах Аптамил 2 и/или готовите течни каши на Данон  Peace
А защо не ги одобряват и препоръчват? Би ли обяснила мотивите, моля  Peace
Аз давам на Алекс Фризо 3.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До 1г6м с Аптамил-сега вече не давам АМ,а само с йогурт Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 734
Тройките на много марки са доста ароматизирани и сладки,затова някои лекари не ги препоръчват.Детето не свиква с чистия вкус на млякото,а развива вкус към сладка и ароматизирана храна.Аз също бях решила да давам 2-ка АМ докато изобщо пие адаптирано,защото не исках да давам от парфюмираните млека,а от Нестле Джуниър се запичаше.Допреди месец си пиеше 2-ка,но открих,че новото Нестле Джуниър й влияе добре на стомахчето и минахме на него,защото по-лесно се намира по магазините,отколкото предното АМ.Сравнявала съм таблиците на 2-ка и 3-ка и хранителната им стойност е еднаква.От тази гледна точка детето няма какво да загуби като пие 2-ка и след годинката.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
Aз съм чувала,че 2 ката е по добре от 3 ката  Rolling Eyes.... не знам защо Thinking
Днес попитах педиатърката какво мляко да взема ако реша да смена Аптамила и тя ми каза което и АМ да взема за след 1 годинка няма значение при здраво дете Rolling Eyes

Догма,кое е новото Нестле Джуниър?
Това 1+ ли?

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
С Нестле Джуниър 1+

Общи условия

Активация на акаунт