Feminella Vagi C

  • 5 385
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!
гинекологът ми предписа да си поставям Феминела Ваги Це, понеже имам проблем със киселинноста във влъгалището ми!Бихте ли ми казали ,след последнана таблетка,може ли да започнем със съпругът ми правене на бебче !?И страшно ли е това че имам проблем със киселеността - ако някой знае , нека пише!Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 818
Можете, това лекарство е преди всичко млечна киселина и лактобацили, то помага да се възстанови балансът в средата ти, ако е нарушен, приема се и по време на бременност, така че можеш да си спокойна.

# 2
  • Мнения: 822
Няма нищо страшно, това лекарство ще подсили нормалната ти микрофлора, която прави влагалището по-неподатливо към инфекции. Ползва се и при бременни, аз съм си слагала като бях в 6-ти месец.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може...бъди спокойна Peace

# 4
  • Мнения: 82
Имам един въпрос - за да проверя киселинността на влагалището с лентичките - кое трябва да гледам червения или зеления цвят? за да разбера дали имам нужда от слагане на таблетка? Embarassed

# 5
  • Мнения: 6 274
Може...бъди спокойна Peace
И аз мисля, че може и не е проблем...  Peace

# 6
  • Мнения: 82
Имам един въпрос - за да проверя киселинността на влагалището с лентичките - кое трябва да гледам червения или зеления цвят? за да разбера дали имам нужда от слагане на таблетка? Embarassed

Някой може ли да ми помогне?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт