Съвет за витамини?

  • 2 231
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте маминца  Simple Smile

В края на шестия месец съм и бих искала да се посъветвам с някой дали има нужда да се приемат витамини. Преди да забременея пиех Зелена Енергия на Аквасорс но като разбрах че съм бременна се изплаших да не навредят и ги спрях. До сега съм пила само фолиева киселина, но се замислих дали не трябва да се приемат и малко допълнително специални витамини или ми е късничко вече? Чудя се за HiPP Natal Aktiv или Centrum Materna ако някой има опит и желание бих помолила да сподели. Благодаря ви предварително и хубав ден на всички  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 111
Hipp Natal Aktiv са най-хубавите витамини за мен.Пиех ги през цялата бременност.
Ако консумираш достатъчно количество плодове и си набавяш от тях витамините,няма нужда да пиеш синтетични.Но аз не си падам по плодовете и затова пиех това сиропче.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 535
Сега има толкова много плодове и зеленчуци. По-добре е да си набавяш от тях. Зависи все пак и какво те е посъветвал лекаря при който си следиш бременността. Той най-добре би преценил имаш ли нужда от нещо допълнително. На мен док ми препоръча Пренатал и за тях мога да ти кажа, че съм доволна  Peace
Леко бременеене и едно хубаво и здравичко бебе на финала   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 803
Пиех Матерна и много плодове и зеленчуци, също и калций.

# 4
  • Мнения: 30
Ох, много благодаря не очаквах толкова бързи отговори... Ами erota  и InaD, като се замисля май не консумирам достатъчно плодове и май определено ще се ориентирам към HiPP Natal Activ  при това положение. А doro аз си падам по млякото във всички негови форми и не го пестя... надявам се калция да ми е на ред  Thinking само тия витамини...  #Crazy

Благодаря ви много усмихнат ден

# 5
  • Мнения: 4 753
Пиех Центрум Матерна, но наблягах и на пресните плодове и зеленчуци...

# 6
  • Мнения: 2 334
Пиех Центрум Матерна Peace

# 7
  • Мнения: 1 517
Витамините, които са в натурален вид от плодове, зеленчуци, ядки се усвояват много по-пълноценно от организма. Излишно е да ти казвам, че са и много по-полезни. Пий витамини само ако храната ти е непълноценна, аз бих ти препоръчала също Хипп, те са най-естествени.

# 8
  • Мнения: 2 479
Витамините, които са в натурален вид от плодове, зеленчуци, ядки се усвояват много по-пълноценно от организма. Излишно е да ти казвам, че са и много по-полезни. Пий витамини само ако храната ти е непълноценна, аз бих ти препоръчала също Хипп, те са най-естествени.
По - добре питай лекаря си дали имаш нужда. Ако изследванията ти са в норма недей да пиеш....

# 9
  • Мнения: 190
Пиех Матерна, но след консултация с лекар. Аж плодове и зеленчуци, поне сега ги има в изобилие и са разнообразни.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Набавях си необходимите витамини от плодовете и зеленчуците.

# 11
  • Мнения: 422
пиех Матерна в началото,но гинеколожката ми каза да ги спра и аз си набавях всичко необходимо с плодове Peace

# 12
  • Мнения: 822
По-добре първо се консултирай с лекар. А най-добрият вариант е да засилиш приема на плодове и зеленчуци, вместо да гълташ синтетика.

# 13
  • Мнения: 6 713
На мене докторът не ми изписа витамини, то не пречеше и аз да вземам на своя глава. Най-добре хапвай повече плодове и зеленчуци, защото от тях най-добре се усвояват витамините, за разлика от добавките. Peace

# 14
  • Мнения: 4 784
До края пиех Центрум.

Общи условия

Активация на акаунт