Така наре4ените фалшиви контракзии вредат ли на бебо?

  • 709
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
здравеите пак,ве4е сам в 8мес.но тези контр. продалgават от 5мес. до сега, с моата аг. сме взели всакакви мерки 4рез лекарства имат малко ефект, но малко!вапросат ми е дали  тези контр. не вредат на моето беб4е?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 185
По време на контракция матката се кръвоснабдява по-обилно, което означава, че се повишава количеството кислород, което пък означава, че бебето ти се чувства прекрасно! Леко раждане!!!

# 2
  • Мнения: 1 062
Не, не вредят, всичко е наред не се тревожи. И аз от 5-тия месец до последно имах контракции.

# 3
  • Мнения: 1 152
Значи да не се притеснявам, че и аз имам такива от няколко дни по 1-2 пъти на денонощие и по време на секс. Но аз не пия нищо /Но шпа или магнезий/. Правилно ли правя?

# 4
  • Мнения: 1 062
За това дали да пиеш нещо, се посъветвай с гинеколог, според това, колко често и с каква сила са, той ще прецени дали се нуждаеш от лекарства.

# 5
  • Мнения: 9 973
не,не вредят на бебето

# 6
  • Мнения: 422
не,не вредят и аз бях от 6ти месец с контракции,ама аз пиех лекарства Peace

# 7
  • Мнения: 4 447
Точно така, ограмотявай се о време....

"вредят", "моята", "контракции", "всякакви", "въпросът", "съм"  Hug

# 8
  • Мнения: 1 897
Не вредят на бебето.
Често обаче подготвителните контракции са предвестник на наближаващо раждане, така че не са и съвсем безобидни.
Само лекар, след извършен преглед може адекватно да прецени ситуацията, налага ли се да се вземат мерки и какви да са те.
При всички случаи е по-добре да се направи консултация със специалист, отколкото да се подцени ситуацията.

# 9
  • Мнения: 2 960
. Но аз не пия нищо /Но шпа или магнезий/. Правилно ли правя?


Това само лекарят ти може да  каже и само неговият отговор може да те успокои или обезпокои!!!!

# 10
  • Мнения: 6 713
Не, не вредят

Общи условия

Активация на акаунт