Слънцезащитен крем за бебе

  • 14 504
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
Моля кажете ми от кога започнахте да използвате слънцезащитен крем за децата, от коя марка сте най-доволни и какъв фактор взехте?Аз имам крема на Мустела, но още ме е страх да намажа съкровището, а лекарката не каза кога мога да започна да го мажа.На самия крем не пише нищо.

# 1
  • Мнения: 2 489
Мустела имат слънцезащитен крем за деца и за бебета? Ти от кой имаш?
Аз мажа сина ми - той е на 3 месеца с този за бебета, фактор 50.

# 2
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Ние сме на 6 месеца мажа я с Нивея  бейби фактор 30.
Почнах да я мажа откакто времето се стопли и слънцето  стана доста силно .Пазя я доста т.к. сме със атопичен дерматит ( много е бяла ) .Доволна съм засега  Hug
Предполагам ,че няма проблем да почнеш да  мажеш бебчо .Няма да стане по-добре ако изгори детето пък и др.предпазно средство няма  newsm78   

# 3
  • Мнения: 1 313
50 фактор е и моя, а така гузно ми е да го извеждам без никаква защита, а аз да съм намазана с 60 фактор.Дали да изчакам да стане на 2 месеца?

# 4
  • Мнения: 2 489
Значи го мажи спокойно.

# 5
  • Мнения: 5 370
Джази,аз мажа дечкото с "бюбхен"-фактор 30.Мустела уважавам,имам колд крема,обачеееееее..този за слънце ми скри шапката като цена #Crazy #Crazy.За справка на Бюбхен беше около или по-малко от 15 лева.То е всъщност  мляко-сега погледнах де

# 6
  • София
  • Мнения: 888
Аз пък нито един път не съм я мазала със слънцезащитен крем. Че какво му е на слънцето newsm78.Ако няма проблем с кожата защо  се мажат бебета. Бебетата не са постоянно на слънце, че чак да изгорят. Аз ще я използвам такъв крем другия месец за морето. Ама само за разходките не виждам смисъл Naughty

# 7
  • Мнения: 1 884
Аз използвам 60 фактор на Vischi, откакто започнаха жегите. То е слънцезащитно мляко за бебета и деца и се нанася много лесно. Използвай което сметнеш за добре, стига да е голям фактор и да е за бебета.

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди излизане навън с Чико фактор 40, а след баня с тоалетно мляко.

# 9
  • Мнения: 3 550
Започнах да го мажа, когато стана на 2 месеца и щяхме да прекараме една събота и неделя на доста открито. Ползвам слънцезащитния крем на Бюбхен, фактор 30.

# 10
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
аз за всекидневна употреба съм взела на Юсерин 25 фактор детската серия, а за плаж съм купила Ла-рош позе фактор 45 пак детска серия. За сега от Юсерина съм доволна, а от другия ще видим след около 10дни Laughing

# 11
  • Мнения: 951
Аз използвам 60 фактор на Vischi, откакто започнаха жегите. То е слънцезащитно мляко за бебета и деца и се нанася много лесно. Използвай което сметнеш за добре, стига да е голям фактор и да е за бебета.
И аз използвам същото-На ВИШИ 60 фактор и пак си го държа на сянка или завивам с тънка пеленка.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ползвам на Чико - май е 40-ти.Но не съм мнго доволна...Дава добра защита, но ужасно трудно се разнася.За морето мисля да взема Виши-60, една приятелка ми го препоръча.

# 13
  • Мнения: 514
Аз използвам на Чико - фактор 50. Няма проблем да мажеш от сега. Даже е задължително. По-добре да намажеш детето отколкото да изгори от слънцето.

# 14
  • Мнения: 215
Най- доволна съм от детската серия на Ла рош Позе и от Клоран.

Общи условия

Активация на акаунт